Skip to main content

3 typy stron internetowych o zwierzętach, które możesz zbudować za pomocą tego szablonu dla Joomla

Szukasz szablonu o tematyce zwierząt i zwierząt domowych? Jaki jest podstawowy cel tego szablonu?

Czy chciałbyś zbudować stronę internetową dla hodowców psów lub schroniska dla zwierząt lub zamieszczać ogłoszenia? Poniżej znajdziesz najlepsze rozwiązanie do budowy strony internetowej poświęconej zwierzętom.

Jak widać na stronie demonstracyjnej tego rozbudowanego i elastycznego szablonu dla Joomla, przygotowaliśmy trzy różne wersje. Zgodnie z motywem przewodnim każdy osobny przykład bezpośrednio dotyczy kategorii zwierząt.

Zwierzęta na sprzedaż - ogłoszenia

Classifieds ads animals

Jest to przykład typowego ogłoszeniowego portalu, z tym wyjątkiem, że skupiamy się na zwierzętach.

Wersja demonstracyjna strony internetowej zawiera ogłoszenia dotyczące sprzedaży i zakupu zwierząt i akcesoriów związanych z tą tematyką.

Strona z ogłoszeniami o zwierzętach zawiera elementy niezbędne do wyświetlania ogłoszeń,a wszystkie funkcje są dostępne dzięki wdrożonemu tutaj dodatkowi - DJ-Classifieds.

Komponent daje możliwość rejestracji użytkowników - w tym przypadku hodowców, którzy będą chcieli pokazać swoje zwierzęta na sprzedaż.

Witryna dla hodowców zwierząt

Animal breeder joomla


Witryna poświęcona hodowcom zwierząt jest przykładem przeznaczonym dla tych, którzy szukają szablonów dla hodowców psów.

Oczywiście możesz zbudować dowolną stronę o zwierzętach używając tego szablonu dla Joomla. Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl i została szczególnie wyróżniona na stronie (ponieważ jest to niezbędne) jest informacja "o nas" zawierająca treść i identyfikatory pokazujące osiągnięcia i nagrody.

Kolejnym ważnym elementem w szablonie strony hodowcy psów jest galeria zwierząt. Można prezentować zdjęcia najpiękniejszych zwierząt, reproduktorów i suczek, wybitnych medalistów lub szczeniąt.

Każda profesjonalna strona potrzebuje dodatkowego miejsca na dane kontaktowe. W tym przypadku przygotowaliśmy miejsce na bogaty opis, dodatkowo ikony prowadzące do kanałów społecznościowych i mapę ułatwiającą odnalezienie siedziby firmy.

Strona internetowa dla schroniska dla zwierząt

Animal shelter joomla

Szablon zawiera wszystkie elementy potrzebne dla udanej i nowoczesnej strony schroniska. Najważniejszą cechą używaną tutaj jest moduł umożliwiający odwiedzającym stronę przekazanie darowizny (jednorazowej lub miesięcznej).

Kolejną interesującą rzeczą są pola pokazujące statystyki z liczbą adoptowanych psów, przeprowadzonych kampanii itp. Jeśli chcesz pokazać listę pracowników lub sponsorów (razem z ich zdjęciami), to żaden problem.

Jak widać na głównej stronie, dodaliśmy przyciągające uwagę pola (kampania ratunkowa, zostań wolontariuszem, adoptuj psa) połączone z artykułami tematycznymi.

Dodatkowe informacje o szablonie dla stron o zwierzętach

Do jakiego rodzaju stron można użyć tego szablonu? Oczywiście do wszystkich rodzajów!

Strona demo, którą proponujemy, jest tylko przykładem użycia szablonu, bowiem nie sugerujemy niczego w ten sposób. Chcemy pokazać ogromne możliwości.

Jest to możliwe dzięki bogatym funkcjom oferowanym przez JM Animals. Niektóre z nich to:

  • pola niestandardowe (custom fields) (które można wykorzystać na swój sposób),
  • moduł wyszukiwania i flitrowania zaawansowanego (pozwalający użytkownikom znaleźć ogłoszenie którego szukają po dokładnych parametrach),
  • Moduły HTML (przygotowane z myślą o systemach darowizn),
  • wiele opcji zarabiania (dostępne z komponentem DJ-Classifieds),
  • i znacznie więcej funkcji dostarczanych wraz z komponentem ogłoszeniowym dla Joomla.

Pobierz szablon JM Animals

Ten szablon dla Joomla dzięki jego wielofunkcyjności możesz z łatwością dostosować go do swoich celów.

Klienci korzystający z innych szablonów ogłoszeniowych dla Joomla z naszej kolekcji często tworzą strony internetowe niezwiązane z głównym tematem proponowanego przez nas szablonu (jak w przykładzie demonstracyjnym).

Na przykład, zamiast tworzyć portal dla hodowców psów, możesz użyć go do sprzedaży samochodów lub ubrań. Nie musi to być nawet strona ogłoszeniowa - wszystko zależy tylko od Ciebie.