Skip to main content

Stwórz idealną stronę do zarządzania wydarzeniami z pomocą tego szablonu dla Joomla!

Z przyjemnością prezentujemy pierwszy w naszej ofercie szablon dla Joomla, przeznaczony dla firm organizujących różnego rodzaju imprezy, takie jak koncerty, konferencje biznesowe, szkolenia, spotkania towarzyskie czy imprezy sportowe. Jeśli szukasz szablonów Joomla dla strony zarządzania wydarzeniami, nasz szablon może być dla Ciebie bardzo interesujący.

Ta templatka ma szereg dodatkowych modułów i elementów, które pomogą Ci stworzyć stronę internetową odpowiednią do twoich potrzeb. Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom szablonu.

event-website-template

POBIERZ SZABLON JM Events Agency (zarządzanie wydarzeniami)

Kalendarz wydarzeń Joomla

Ten szablon korzysta z bezpłatnego dodatku,czyli kalendarza wydarzeń DJ-Events dla Joomla, który jest odpowiedzialny za funkcjonalność związaną z zarządzaniem wydarzeniami. Jest to bezpłatny i stosunkowy nowy dodatek z wieloma interesującymi funkcjami i ogromnym potencjałem, aby być numerem jeden w swojej kategorii dodatków dla Joomla. Wybierz ten darmowy system do zarządzania wydarzeniami a przekonasz się że będzie idealny jeżeli szukasz kompleksowego rozwiązania do stworzenia prostej witryny związanej z obsługą wydarzeń.

Widoki kalendarza

Dzięki DJ-Events, możesz wyświetlać wszystkie wydarzenia, korzystając z dwóch dostępnych widoków: Widok listy wydarzeń lub Lista wydarzeń według widoku tygodnia. Jaka jest różnica między nimi? Widok listy wydarzeń pozwala wyświetlać nadchodzące zdarzenia jeden po drugim ze standardową paginacją na dole strony. Podczas gdy lista zdarzeń według widoku tygodnia umożliwia wyświetlanie zdarzeń według tygodnia, a standardowa paginacja jest zastępowana przyciskami następnego i poprzedniego tygodnia. Przyjrzyjmy się obu widokom:

Widoki wydarzen

 1. Przełącznik między widokami listy
 2. Promowane wydarzenia są wyświetlane na górze listy
 3. Zdarzenia standardowe są wyświetlane poniżej tych promowanych
 4. Klikalne linki do wyświetlania wszystkich zdarzeń z tej samej lokalizacji lub kategorii

Lista wydarzen

 1. Aktualnie przeglądany tydzień
 2. Przełącznik między tygodniami
 3. Zdarzenia są wyświetlane codziennie z aktualnie przeglądanego tygodnia

Z widoku listy wydarzeń można bezpośrednio przejść do szczegółów wydarzenia, klikając tytuł wydarzenia lub przycisk "szczegóły wydarzenia". Przyjrzyjmy się szczegółowemu widokowi wydarzenia:

szczegoly wydarzenia

 1. Miejsce zdarzenia na mapie
 2. Kategoria zdarzenia
 3. Obrazy i filmy związane z wydarzeniem można otwierać w lightboxie
 4. Ceny biletów na dane wydarzenie
 5. Zewnętrzny URL do strony wydarzenia
 6. Dokładny adres / lokacja, w którym odbędzie się wydarzenie
 7. Klikalne znaczniki, które pokazują wszystkie zdarzenia z tym samym tagiem

Przydatne moduły związane z komponentem Joomla eventu

DJ-Events zawiera kilka użytecznych modułów Joomla.

Moduł wyszukiwania wydarzeń

modul wyszukiwania

Wyszukiwanie wydarzeń pozwala wyświetlać tekst, filtr kategorii, filtr miasta i filtr daty. Moduł może być wyświetlany w układzie poziomym lub pionowym. Możesz użyć dowolnej pozycji modułu w szablonie, aby go wyświetlić. Na przykład można go opublikować w sekcji nagłówka, tak jak w naszej stronie demonstracyjnej lub w lewej lub prawej kolumnie obok widoku listy wydarzeń. Wszystko zależy od twoich potrzeb.

Moduł kalendarza wydarzeń

Kalendarz wydarzeń pozwala wyświetlać kalendarz nadchodzących wydarzeń. Możesz wybrać jeden z dwóch dostępnych układów: miesiąc i przewiń (scroll). Pierwszy wyświetla kalendarz miesiąca z wybranymi dniami, w których odbywają się wydarzenia:

kalendarium wydarzeń

Drugi wyświetla dni jako karty-slajdy:

moduł kalendarza

W przypadku obu układów, gdy odwiedzający najeżdza kursorem nad datą, wyświetla się etykieta z listą zdarzeń w tym dniu.

Moduł tagów wydarzeń

modul tagow

Moduł tagów wyświetla listę znaczników powiązanych z wydarzeniami. Kiedy użytkownik kliknie na dany tag, wszystkie zdarzenia związane z tagiem będą wyświetlane w widoku listy wydarzeń.

Zezwalaj na dodawanie wydarzeń zarejestrowanym użytkownikom

Dodatek DJ-Events umożliwia również rejestrację zdarzeń w Joomla z poziomu front-end. Może to być bardzo przydatne, jeśli chcesz pozwolić członkom zespołu dodawać nowe wydarzenia bez potrzeby logowania się do zaplecza Joomla.

Innym ciekawym pomysłem może być stworzenie portalu o wydarzeniach, w których każdy odwiedzający miałby możliwość dodania nowych wydarzeń.

dodawanie nowego wydarzenia

 1. Szczegóły wydarzenia, takie jak tytuł, kategoria, opis ceny i tagi
 2. Szczegóły, kiedy wydarzenie ma miejsce. Możliwe jest powtarzanie wydarzenia co tydzień, co miesiąc lub co rok
 3. Materiały medialne. Obrazy i filmy są dozwolone
 4. Dokładny adres miejsca zdarzenia i jego lokalizacja na mapie

Wyświetl usługi firmy 

Za pomocą modułu JM Additional Services można wyświetlać usługi firmy. Moduł pozwala wyświetlać usługi jako pola w kolumnach. Nie ma ograniczeń, możesz wyświetlać tyle usług, ile potrzebujesz. Każde pole składa się z tytułu, krótkiego opisu, przycisku i obrazu lub ikony. Pod polami można wyświetlić dodatkowy przycisk, który można połączyć z oddzielną stroną dotyczącą twoich usług.

strona usługi

Moduł galerii Joomla do wyświetlania zakończonych wydarzeń

Aby zaprezentować inne projekty swojej firmy, możesz użyć modułu DJ-ImageSlider.

Umożliwia on wyświetlanie niestandardowych slajdów podlinkowanych z innymi stronami. Moduł ma wiele ciekawych funkcji, na przykład możesz wybierać między pionowymi, poziomymi i znikającymi typami slajdów. Każdy slajd składa się z tytułu, krótkiego opisu i przycisku.

W naszym przykładzie ustawiliśmy moduł do wyświetlania slajdów powiązanych z artykułami. Dzięki sufiksowi modułu "slider2-ms" możesz dodać animowany efekt do opisu slajdu po najechaniu kursorem na slajd.

inne projekty

Członkowie zespołu 

Za pomocą modułu JM Team Profiles możesz wyświetlać członków swojego zespołu w atrakcyjny sposób. Jest to prosty moduł, który pozwala pokazać podstawowe informacje o Tobie i Twoich pracownikach, takie jak obrazek, imię i nazwisko, zawód, krótki opis i linki do profili społecznościowych, które pojawiają się po najechaniu kursorem na obraz członka ekipy.

Moduł profili pracownikow

Cennik 

Kolejnym interesującym modułem są tabele cen. Za pomocą tego modułu można wyświetlić dostępne pakiety cenowe lub plany organizacji wydarzeń przez firmę. Wszystkie widoczne treści w tabelach cenowych można łatwo zmienić w ustawieniach modułu. Możliwe jest wyświetlanie tabel cenowych w dowolnym miejscu, w tym na stronie głównej.

moduł cennika

Referencje 

Czy masz wielu zadowolonych klientów? Pokaż najcenniejsze recenzje swojej firmy na swojej stronie internetowej, korzystając z modułu JM Testimonials. Za pomocą tego modułu możesz wyświetlać treść referencji wraz z nazwiskiem autora, jego awatarem i podtytułem lub profesją.

moduł referencji


Szybki kontakt 

Sekcja "Kontakt" jest wyświetlana za pomocą modułu DJ-EasyContact.

Jest to prosty moduł formularza kontaktowego dla Joomla, którego możesz użyć, aby umożliwić odwiedzającym szybkie skontaktowanie się z Twoją firmą w sprawie oferty. Moduł może zostać opublikowany w dowolnej sekcji szablonu. Możesz również użyć go do utworzenia osobnej strony kontaktowej.

moduł kontaktowy

Profile społecznościowe Twojej firmy

Za pomocą modułu JM Social Icons możesz wyświetlać linki do profili społecznościowych swojej firmy. Moduł umożliwia wyświetlanie linku z obrazem lub ikoną na dowolnej stronie społecznościowej. W naszej witrynie demonstracyjnej ikony społecznościowe są wyświetlane w sekcji z zielonym tłem. Możesz zmienić ten kolor tła w parametrach szablonu.

linki do profili na kanałach socjalowych