Skip to main content

Bądź z nami na JoomlaDay Polska

Od początku bierzemy czynny udział we wspieraniu organizacji JoomlaDay w naszym kraju i sponsorowaniu tego wydarzenia. W tym roku chcąc uczcić przypadające właśnie 10lecie Joomla! zostaliśmy głównym sponsorem! 

Wszystkich serdecznie zapraszamy. Tym razem spotykamy się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.
Uczestnicy wezmą udział w licznych prezentacjach poświęconych m.in. tematyce Dostępności witryn internetowych, Technik SEO czy Bezpieczeństwa.

Nasz zespół również, dorzuci swoje trzy grosze, a właściwie cztery :)
Szczególnie gorąco zapraszamy więc na nasze prezentacje:

 

Andrzej Herzberg - DLACZEGO WARTO WSPIERAĆ JOOMLA, CZYLI HISTORIA SUKCESU

W ciągu ośmiu lat działalności firma DJ-Projekty i jej marki (joomla-monster.com, dj-extensions.com, design-joomla) zdobyły poważną pozycję na światowym rynku.
Podczas prelekcji omówię historię naszego sukcesu, pokażę najważniejsze strategie, które doprowadziły firmę do miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

 

 

Łukasz Ciastek - DARMOWY DJ-CLASSIFIEDS I WŁASNY PLUGIN DO DJ-REVIEWS W 15 MINUT 

Podczas prelekcji odbędzie się premiera nowej wersji popularnego komponentu DJ-Classifieds. Wersja ta będzie całkowicie darmowa i dostępna do pobrania zaczynając od JoomlaDays Polska jako ukłon DJ-Extensions w stronę społeczności Joomla.

Dodatkowo przedstawimy nasz najnowszy produkt czyli DJ-Reviews. Komponent który bazując na pluginach umożliwia dodanie systemy oceniania i komentarzy do praktycznie dowolnego komponentu na CMS Joomla. Pokażemy jego prostotę i elastyczność (np to że może być użyty wielokrotnie w jednym komponencie na przykładzie DJ-Classifieds). Na koniec zaprezentujemy w jaki sposób bazując na podstawowym pluginie do artykułów stworzyć w 15 minut wtyczkę która pozwoli na ocenianie elementów z komponentu K2 w oparciu o własne kryteria oceny.

 

Marcin Merchel - PRZYŚPIESZ SWOJĄ STRONĘ

Czy Twoja strona internetowa szybko się ładuje? Warto zainteresować się tym tematem już teraz ponieważ prędkość ładowania strony ma wpływ na dwa bardzo ważne czynniki, które mogą zapewnić sukces Twojej witrynie: na pozycję w wynikach wyszukiwania oraz na współczynnik konwersji.

Lekka i szybka strona jest też bardziej przyjazna dla odwiedzających. Podczas mojej prezentacji poznasz sposoby, które pozwolą Tobie zoptymalizować i przyśpieszyć stronę zbudowaną w oparciu o Joomla!

 

 

Artur Kaczmarek - JAK ZBUDOWAĆ STRONĘ ZGODNĄ Z WYTYCZNYMI WCAG 2.0

Czy da się zbudować stronę zgodną z wymogami WCAG2.0 w oparciu o CMS Joomla! oraz szablon Joomla-Monster.com? Omówienie wymogów i zalet dostosowania strony dla osób wykluczonych cyfrowo.

W czasie prezentacji dowiesz się między innymi:

  • czym jest standard WCAG,
  • jakie są w tym względzie wymogi polskiego prawa i jakie są zalety wprowadzenia w życie tego standardu,
  • jakie są najważniejsze zasady budowania dostępnych stron (postrzegalność, funkcjonalność, zrozumiałość, rzetelność),
  • WCAG 2 a Joomla! Omówienie przykładowego szablonu.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie internetowej JoomlaDay Polska. Pamietajcie, czas leci a liczba miejsc jest ograniczona. W tym roku przygotowanych zostało aż 16 wariantów cenowych - wszystko po to aby każdy mógł wybrać optymalne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości.

Już dziś zgłoś swój udział i kup bilet!