Skip to main content

Aktualizacja rozszerzenia DJ-Catalog2 do wersji 4.0.6

Zaktualizowaliśmy rozszerzenie DJ-Catalog2 do wersji 4.1.0. Długo oczekiwana aktualizacja zawiera bardzo dużą liczbę zmian. Przede wszystkim pojawia się szereg całkiem nowych, bardzo użytecznych funkcji dla komponentu. 

Wykonaliśmy także sporo ulepszeń i poprawek. W tym wpisie na blogu wyjaśniamy najważniejsze nowości, a dodatkowo przygotowaliśmy film pokazujący wprowadzone zmiany.

Nowe funkcje

Przebudowa systemu wariantów produktowych w zapleczu

Warianty produktowe wraz z generatorem wariantów zostały przeniesione z karty produktu do osobnych widoków. Pozwala to odciążyć systemy tych uzytkowników, którzy korzystają z bardzo dużej ilości wariantów w swoich sklepach.

Możliwość powiązania waluty z aktualnym językiem na stronie

Kolejną zmiana, która stanowi duże udogodnienie to powiązanie wybranej waluty z językiem wirtyny.

Jeżeli korzystamy z wielowalutowosci na stronie, można wybrane języki powiązać z walutami. W momencie kiedy użytkownik strony zmieni język witryny, będą wyświetlały się ceny w walucie przypisanej dla danego języka.

Możliwość stworzenia dodatkowego pola typu media lub html dla produktu

Dodaliśmy nowe typy pola do wyboru: HTML oraz Media. Nowe typy pola dodatkowego można wykorzystać np. do opisów produktów i w atrakcyjny sposób pokazać na karcie produktu.

Dodane nowe menu administratora

Wprowadziliśmy różnice w panelu komponentu. Panel boczny został przeniesiony do menu Joomla. Pogrupowany został według funkcji.

Wdrożone wsparcie dla Dyrektywy Omnibus

Modyfikacja cen produktu przy użuciu systemu reguł cenowych powoduje zapisanie promowanej ceny w bazie. Dzięki czemu możliwe staje się wyświetlenie średniej ceny z ostatnich 30 dni zgodnie z dyrektywą Omnibus

Obejrzyj video dla wersji 4.1.0

Przygotowaliśmy film, w którym opisane są najnowsze zmiany dla komponentu DJ-Catalog2. Zachęcamy do oglądania!

Co to jest DJ-Catalog2 - rozszerzenie eCommerce dla Joomla

DJ-Catalog2 jest potężnym rozwiązaniem dla eCommerce oraz katalogu produktów dla Joomla, który może łatwo obsługiwać tysiące produktów. Można go używać jako proste rozwiązanie lub skonfigurować go do uruchomienia zaawansowanych stron.

Dowiedz się więcej

Aktywni subskrybenci dodatku mogą pobrać najnowszą wersję z sekcji Pobieranie i zaktualizować swoją instalację.