Skip to main content

DJ-Classifieds Integrator: nowy dodatek dla Joomla integrujący YOOtheme z DJ-Classifieds

Premiera! DJ-Classifieds Integrator to dodatek dla Joomla integrujący YOOtheme Pro Page Builder i rozszerzenie DJ-Classifieds.

Wykorzystaj go do tworzenia stron z ogłoszeniami za pomocą komponentu DJ-Classifieds oraz Page buildera YOOtheme.

Dodatek zapewnia głęboką integrację pomiędzy tymi dwoma znanymi rozwiązaniami i pozwoli Ci mieć do dyspozycji wszystkie funkcje Page Buildera YOOtheme za pomocą kilku kliknięć.

Dodatek DJ-Classifieds Integrator

DJ-Classifieds Integrator to dodatek dla YOOtheme Pro Page Builder i DJ-Events Pro.

YOOtheme Pro to modny kreator stron kompatybilny z wiodącymi systemami CMS typu OpenSource, Joomla i WordPress. Oferuje gotowe, nowoczesne layouty, odpowiednie dla różnych typów stron internetowych.

DJ-Classifieds to kompletne rozwiązanie / skrypt ogłoszeniowy dla Joomla, zawierające wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować skuteczne strony z ogłoszeniami.

Jest to również jedno z najbardziej zaawansowanych i łatwych w użyciu rozszerzeń dla Joomla, oferujące tak wiele opcji w pakiecie.

Najważniejsze funkcje

Zaawansowane layouty

Dodatek DJ-Classifieds Integrator wprowadza funkcję układu dla ogłoszeń, tak jak YOOtheme robi to dla artykułów!

Proste szablony

Jeśli chcesz, aby wszystkie ogłoszenia na Twojej stronie wyglądały tak samo to z pomocą przychodzą szablony. Stwórz układ ogłoszeń w szablonie i przypisz go do wszystkich kategorii - wszystkie ogłoszenia będą korzystać z tego szablonu i każda jego zmiana spowoduje zmiany we wszystkich ogłoszeniach!

Rozbudowany Grid

Podczas budowania widoku listy możesz skorzystać z elementu "Classifieds Grid", który pozwala w prosty sposób zdecydować, które pola DJ-Classifieds powinny być wyświetlane.

Dynamiczna treść

Wyciągnij określoną treść z Joomla DataBase bezpośrednio do swojego układu.

Wszystkie elementy w builderze mogą załadować dynamiczną zawartość do dowolnego ze swoich pól treści.

Stworzyliśmy 12 źródeł treści DJ-Classifieds, aby dać Ci jeszcze więcej możliwości ustawienia witryny w taki sposób, w jaki chcesz.

Ten dodatek będzie zawarty w naszych quickstartach dla Joomla 4

Dodatek DJ-Classifieds Integrator będzie jednym z rozszerzeń, wchodzących w skład nadchodzących quickstartów Joomla 4 dla stron z ogłoszeniami, opartych na komponencie DJ-Classifieds i page builderze YOOtheme Pro.

Cennik

DJ-Classifieds integrator jest dostępny w trzech różnych planach cenowych:

  • 6 miesięcy subskrypcji za 265 zł netto 
  • Roczna subskrypcja w cenie 399 zł netto 
  • Plan Unlimited za 909 zł netto 

Więcej informacji