Skip to main content

DJ-PublicServices - Quickstart dla strony internetowej zgodnej ze standardami WCAG

DJ-Publicservices to quickstart strony WCAG, przeznaczony dla urzędu gminy, organizacji publicznych lub portalu instytucji rządowych.

DJ-Publicservices współpracuje z web builderem YOOtheme Pro i jest dostępny dla Joomla 4 i WordPress.

Czy jesteś zobligowany przez prawo do posiadania strony internetowej zgodnej z wytycznymi dotyczącymi dostępności? Cóż, DJ-Publicservices posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby mieć nowoczesną, dostępną stronę internetową zgodną z wymogami WCAG.

Uruchom stronę internetową zgodną z WCAG

DJ-Publicservices posiada wszystkie funkcje potrzebne do prowadzenia dostępnej strony internetowej. Zgodnie z przepisami dotyczącymi dostępności, instytucje publiczne są zobowiązane do korzystania z szablonów WCAG. Stosowanie takich szablonów poprawia również jej użyteczność i jakość, a dodatkowo pomaga poprawić SEO strony.

Szablon WCAG to gotowa strona internetowa oparta o kreator stron internetowych YOOtheme Pro. Musisz zainstalować quickstart, dodać niezbędne informacje i włączyć stronę internetową. Uruchom swoją stronę internetową WCAG w kilka minut!

Przykładowe widoki

Widok listy wydarzeń

Lista nadchodzących wydarzeń

Dodatek DJ-Popup

Wersja Joomla posiada rozszerzenia warte łącznie po nad 390 zł netto!

W wersji szablonu dla Joomla 4 oprócz znanych już naszym użytkownikom dodatków takich jak:

postanowiliśmy dołożyć w wersji dla Joomla komponent DJ-Events PRO i przedpremierowo zaprezentować integrację tego komponentu z YOOTheme.

Rozwiązanie (podobnie jak DJ-Catalog2 Integrator) pozwala wyświetlać treści z komponentu na stronach konstruowanych z pomocą web buildera, dzięki opracowanemu przez nas specjalnemu rodzajowi dynamic content.

Szczegóły dotyczące motywu dla WordPress

DJ-Publicservices, motyw WCAG dla WordPress zawiera kilka komercyjnych dodatków:

  • DJ-Accessibility - dodatek dostępności / zestaw narzędzi ułatwiających osobom niepełnosprawnym poruszanie się po witrynie. Skorzystaj z jej opcji, aby poprawić dostępność swojej witryny! Możesz wyświetlać opcje dostępności w wyskakującym okienku lub na pasku narzędzi na swojej stronie. Jest to samodzielny dodatek, ale również zintegrowany z YOOtheme Pro.
  • DJ-Popup - jest to Pop-up dla YOOtheme PRO  web builder. Użyj go, aby zbudować dowolny popup / modal i umieścić w nim wybrane treści.
  • DJ-AudioList - dodatek oparty na YOOtheme Pro, który daje możliwość tworzenia i wyświetlania listy plików audio.