Skip to main content

DJ-Wedding - Quickstart strony portalu ogłoszeniowego dla Joomla 4.x

Prezentujemy DJ-Wedding, idealny szablon Joomla 4.x do tworzenia profesjonalnych stron internetowych o tematyce ślubnej!

Szablon został zaprojektowany tak, aby proces tworzenia strony był jak najłatwiejszy i przyjemny, dzięki wykorzystaniu potężnego rozszerzenia DJ-Classifieds i web buildera YOOtheme Pro.

Z DJ-Wedding możesz łatwo tworzyć przykuwające uwagę ogłoszenia i listy ogłoszeń, poczynając od sukien ślubnych i usług fotograficznych po catering i miejsca na imprezy. Szablon jest w pełni responsywny i konfigurowalny, więc możesz stworzyć unikalną i spersonalizowaną stronę, która idealnie odzwierciedla Twój styl i wizję. Czy jesteś planistą ślubu, fotografem lub innym sprzedawcą akcesoriów ślubnych, DJ-Wedding jest idealnym wyborem do tworzenia profesjonalnych i zaznaczenia obecności online.

DJ-Wedding działa z web builderem YOOtheme Pro i jest dostępny dla Joomla 4.x.

Przykładowe widoki

Widok pojedyńczego ogłoszenia

Widok bloga

Promowane ogłoszenia

Widok paska wyszukiwania

Szablon dla Joomla posiada rozszerzenia warte łącznie 1039 zł netto!

Ten szablon ogłoszeniowy dla Joomla zawiera komercyjne dodatki:

Dodatek DJ-Classifieds YOOTheme Integrator zapewnia głęboką integrację między tymi dwoma znanymi rozwiązaniami i pozwala użytkownikom mieć wszystkie funkcje YOOtheme's Page Builder pod reką za pomocą zaledwie kilku kliknięć.