Skip to main content

IPayTotal: wtyczka płatności dla DJ-Classifieds

Wydaliśmy nowy dodatek do płatności w DJ-Classifieds: IPayTotal. Rozszerzenie Joomla dla ogłoszeń działa teraz z 25 bezpłatnymi dodatkami płatności.

Dodatek płatności IPayTotal

iPayTotal to szybko rozwijający się dostawca rozwiązań płatniczych dla firm. Oferuje konfigurowalne rozwiązania płatnicze po konkurencyjnych cenach, zapewniając jednocześnie wiele poziomów bezpieczeństwa. iPayTotal Ltd był pomysłem trzech osób (zapoczątkowanym w 2018 roku). Dzięki połączeniu wiedzy i wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie, iPayTotal rozwijał się książkowo, oferując specjalistyczne usługi handlowcom i innym firmom na całym świecie.

Instalacja i konfiguracja

Najpierw należy zainstalować wtyczkę, włączyć ją, a następnie można otworzyć ustawienia.Należy pamiętać, że do prawidłowego działania dodatku płatności wymagane jest podanie API key ze swojego konta na stronie IpayTotal.

Po udanej instalacji i konfiguracji wtyczka płatnicza będzie widoczna dla użytkowników gotowych płacić za dodawanie ogłoszeń, punkty i inne czynności w komponencie DJ-Classifieds.

Jak widać na poniższym obrazku, IPayTotal wymaga podania swoich danych podczas płatności.

ipaytotal-frontpage-payment

Przeczytaj, jak skonfigurować wtyczkę płatności PAGSEGURO dla DJ-Classifieds

Ta wtyczka płatnicza jest dostępna dla wszystkich aktywnych subskrybentów DJ-Classifieds za darmo i można ją pobrać bezpłatnie z sekcji pobierania. POBIERZ - DJ-Classifieds IPayTotal Payment plugin.

Więcej informacji

Na stronie DJ-Extensions, poza DJ-Classifieds znajdziesz także inne rozszerzenia dla Joomla. Zwiększ potencjał i możliwości swojej strony internetowej.