Skip to main content

JM-Baby-Catalog, Szablon rodzinny

Nasz nowy szablon JM-Baby-Catalog może być bardzo przydatny i idealny dla Twojej firmy.
Dla tych, którzy potrzebują szablonu z komponentem VirtueMart, przygotowaliśmy JM-Baby-Store w tym samym projekcie graficznym.

Oba dema szablonów zawierają nasz nowy dodatek DJ-ImageSlider, który pozwala na wyświetlanie obrazów na wiele sposobów.
Moduł może współpracować z komponentem lub samodzielnie (podając ścieżkę do obrazków z określonego katalogu). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym rozszerzeniu zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://dj-extensions.com/dj-image-slider/ - znajdziesz tutaj informacje o wszystkich funkcjach, a także możesz zobaczyć różne sposoby wyświetlania komponentu i modułu.

Kolejnym świetnym rozszerzeniem wprowadzonym na stronie demo JM-Baby-Catalog jest dodatek DJ-Catalog2, składający się z komponentu, modułów i pluginów. To rozszerzenie może być stosowane dla produktów ze sklepu stacjonarnego w celu stworzenia katalogu zasobów sklepu. Jak zauważyłeś, DJ-Catalog2 pozwala na dodanie kategorii, producentów, a nawet ceny produktów. Możesz dodać wiele zdjęć do pojedynczego produktu, a także załczyć dodatkowe pliki (np. instrukcja produktu). Odwiedź nasze forum i stronę internetową komponentu, aby dowiedzieć się więcej http://dj-extensions.com/dj-catalog2/
Zauważ, że ten element nie jest połączony z VirtueMart.

Większość modułów z naszych stron demo zawiera przykładowy kod HTML i style CSS. Zachęcamy do zainstalowania Joomli wraz z templatką za pomocą pliku quickstart.zip, dołączonego do zakupionego pakietu, aby uzyskać dokładną kopię szablonu demo.

Moduł w nagłówku jest wymienny, a to oznacza, że można stworzyć własny moduł wraz z obrazkiem na pozycji "header". Aktualne obrazki znajdują się w katalogu: images/stories/modules.

Jeżeli chciałbyś wymienić logo, nic prostrzego! Przejdź do katalogu szablonu: templates/jm-baby-catalog/images i zastąp plik logo.png swoim własnym logo.

Zobacz wszystkie funkcje szablonu tutaj.