Skip to main content

PayPal PLUS: nowa metoda płatności dla DJ-Classifieds

Pojawił się nowy dodatek do płatności w DJ-Classifieds: PayPal PLUS. Nasze rozszerzenie ogłoszeniowe dla Joomla działa teraz z 27 bezpłatnymi dodatkami płatności.

Dodatek płatności PayPal PLUS

Produkt PayPal PLUS to rozwiązanie do przetwarzania płatności, które umożliwia małym i średnim firmom akceptowanie preferowanych lokalnych metod płatności na stronach internetowych. Sprzedawcy otrzymują wszystkie odpowiednie rodzaje płatności dzięki jednej integracji. PayPal PLUS jest dostępny zarówno na rynku niemieckim, jak i latynoamerykańskim.
Metody płatności obsługiwane w Niemczech to PayPal, ELV (polecenie zapłaty), karta kredytowa i PUI (płatność za fakturą).

Dzięki PayPal PLUS sprzedający mogą stworzyć rozwiązanie do przetwarzania płatności, które nie wymaga od kupujących posiadania konta PayPal. Ponadto sprzedawcy nie muszą przekierowywać kupujących na zewnątrz ich witryn internetowych, aby gromadzić i przetwarzać informacje dotyczące płatności.

Jak metoda płatności PayPal Plus działa z DJ-Classifieds?

Najpierw należy zainstalować dodatek, włączyć go, a następnie można otworzyć ustawienia.

Po udanej instalacji i konfiguracji metoda płatnicza będzie widoczna dla użytkowników gotowych płacić za dodawanie ogłoszeń, punkty i inne czynności w komponencie DJ-Classifieds.

paypal-plus-payment-djcf

Po kliknięciu przycisku „Buy Now (Kup teraz)” pojawi się następujący widok z możliwymi opcjami do wyboru:

paypal-plus-payment-djcf-dynamic-view

Przeczytaj, jak skonfigurować wtyczkę płatności PayPal PLUS dla DJ-Classifieds

Ta metoda płatnicza jest dostępna dla wszystkich aktywnych subskrybentów DJ-Classifieds za darmo i można ją pobrać bezpłatnie z sekcji pobierania. POBIERZ - DJ-Classifieds PayPal PLUS metoda płatności.

Więcej informacji:

Na stronie DJ-Extensions, poza DJ-Classifieds znajdziesz także inne rozszerzenia dla Joomla. Zwiększ potencjał i możliwości swojej strony internetowej.