Skip to main content

Podnieś jakość swojej strony z ogłoszeniami dzięki nowym, korzystnym funkcjom DJ-Classifieds 3.7.2

Podnieś jakość swojej strony z ogłoszeniami dzięki nowym, korzystnym funkcjom DJ-Classifieds 3.7.2.

Z przyjemnością informujemy, że miała miejsce aktualizacja dodatku ogłoszeniowego DJ-Classifieds.

Rzućmy okiem na kilka najważniejszych zmian, zobaczmy w jaki sposób możesz ulepszyć swoją stronę ogłoszeniową dzięki nowym potężnym funkcjom.

Co nowego w DJ-Classifieds 3.7.2?

Najnowsza wersja wprowadza sporo poprawek oraz przynosi nowe funkcje, które były bardzo oczekiwane przez użytkowników komponentu!

Grupy pól dla pól niestandardowych podczas rejestracji

Dodaliśmy możliwość tworzenia grupy niestandardowych pól w formularzu rejestracji i dopisania ich do grup Joomla.

W ten sposób, można łatwo wyświetlić różne pola dla różnych grup. Jest to oszczędność czasu i spore ułatwienie podczas konfiguracji.

grupy pol niestandardowych

grupy niestandardowych pol

Niestandardowe ścieżki obrazków

Nowe parametry w sekcjach obrazków umożliwiają ustawienie ścieżek, w których będą zapisywane przesłane zdjęcia DJ-Classifieds.

Możesz ustawić ścieżki dla ogłoszeń, kategorii i profili. Obrazy są dzielone na różne podfoldery, aby uniknąć problemów z osiągnięciem maksymalnej liczby plików na katalog. Nowy katalog jest generowany automatycznie na każde 1000 pozycji.

niestandardowe sciezki

Ograniczenia rozmiaru zdjęć podczas przesyłania

Teraz w konfiguracji zdjęć istnieje również możliwość ograniczenia maksymalnej szerokości i / lub wysokości przesyłanych obrazów.

Na podstawie tych parametrów program przesyłający sprawdzi rozmiar obrazu, a jeśli przesłany obraz osiągnie ograniczoną wartość, obraz zostanie przeskalowany do pożądanych wymiarów przed przesłaniem. Ta zmiana pozwoli Ci zaoszczędzić dużo miejsca!

Ograniczenia rozmiaru zdjęć podczas przesyłania

Przycisk zapisu będzie również blokowany podczas przesyłania.

Tytuł atrybutu dla stron kategorii

Dodaliśmy możliwość podania parametru tytułu dla stron kategorii, co powinno znacznie poprawić optymalizację SEO Twojej usługi.

Tytuł atrybutu dla stron kategorii

Przyciski "edytuj" i "usuń"

Użytkownik, który jest przypisany do grupy "Superadministrator" po zalogowaniu się na stronie szczegółów ogłoszenia, może edytować i usuwać ogłoszenia tak samo jak ich twórca.

przyciski

Licznik czasu dla aukcji

Dodaliśmy również funkcję licznika aukcji, która będzie wyświetlana w widoku pojedyńczego ogłoszenia w polu licytacji:

licznik czasu dla aukcji

Okresy promocji ograniczone do czasu trwania ogłoszenia

Nowa możliwość ograniczenia okresu promocyjnego do okresu trwania ogłoszenia

Ulepszenia wtyczki do przesyłki

Nowy parametr "Kategorie" został dodany do wtyczki "DJ-Classifieds - Shipping". Daje możliwość określenia, które kategorie mają być wyświetlane.

aktualizacja pluginu przesyłka

Cena "0,00" została zamieniona na "bezpłatną wysyłkę ". Informacje o" bezpłatnej wysyłce "są bardziej atrakcyjne dla użytkowników.

Aktualizacja aplikacji Subscription Plans

Zaktualizowaliśmy również aplikację Subscription Plans i dodano opcję "Oferta". Ta funkcja umożliwia publikowanie ogłoszeń z opcją Oferta. Zobacz pełną listę zmian dla wersji 3.7.2


Nie tak dawno przed najnowszą aktualizacją miała miejsce premiera wersji 3.7.1, która również przyniosła sporo istotnych zmian.

Warto cofnąć się trochę wstecz i przyjrzeć się nowym funkcjom, ponieważ miały one spore znaczenie.

Jakie zmiany wprowadziła wersja DJ-Classifieds 3.7.1?

Zweryfikowany sprzedawca

Jest to bardzo ważna funkcja. Jako administrator masz możliwość oznaczenia wiarygodnych ogłoszeniodawców jako zweryfikowanych.

Zweryfikowani użytkownicy zyskają na zwiększonej reputacji i zaufaniu kupujących, co może prowadzić do zwiększenia sprzedaży i liczby ofert.

Ikona zweryfikowanego sprzedawcy pojawia się na stronie szczegółów bloga, tabeli i ogłoszenia.

zweryfikowany sprzedawca

Dodaj do ulubionych na blogu i w tabeli

Dodawanie do listy ulubionych nie jest nową funkcją, ale w poprzednich wersjach DJ-Classifieds było możliwe tylko na stronie szczegółów ogłoszenia.

Od tego momentu przycisk Dodaj do ulubionych jest dostępny również na stronach bloga i w tabeli.

Co więcej, dodawanie i usuwanie z listy ulubionych jest oparte na Ajax, więc działa bez odświeżania strony.

Add to favorite

Informacje o profilu w widoku bloga

Nowością jest możliwość wyświetlania informacji o sprzedawcy w widoku blogu. Wyświetla się awatar i nazwisko sprzedającego połączone z profilem użytkownika.

Profile information

Dodaj obrazek dla profilu podczas rejestracji

Kolejną nową funkcją jest możliwość dodawania obrazka profilu podczas rejestracji na stronie. Dzięki tej opcji użytkownik może utworzyć pełny profil podczas procesu rejestracji na stronie ogłoszeniowej.

profile image

Link do zmiany hasła i adresu e-mail w profilu użytkownika

W widoku edycji profilu znajdują się nowe linki umożliwiające zmianę hasła i adresu e-mail użytkownika. Nie musisz już tworzyć dodatkowych pozycji menu.

Link to change password and email

Warunki na stronie płatności

Odtąd kupujący musi zaakceptować "Warunki umowy" podczas potwierdzenia zakupu przed przetworzeniem płatności.

Terms and conditions

Pokaż ogłoszenia od bieżącego autora

W module Elementy DJ-Classifieds można teraz wybrać nowe źródło o nazwie "Ogłoszenia od autora aktualnie wyświetlanych reklam".

Ta funkcja jest przydatna, gdy wyświetlasz moduł na stronie szczegółów ogłoszenia, gdzie można również pokazać ró wszystkie inne ogłoszenia tego samego użytkownika.

ogłoszenia od danego autora

Obsługa filmów aparat.com i v.qq.com

Ta funkcja jest interesująca zwłaszcza dla użytkowników z Azji. Teraz oprócz YouTube i Vimeo, DJ-Classifieds obsługuje również filmy z aparat.com i v.qq.com.

Inne funkcje

Oprócz wymienionych wyżej funkcji, nowa wersja skryptu DJ-Classifieds Joomla zawiera wiele innych zmian i ulepszeń. Możesz zobaczyć pełną listę zmian na stronie changelog dla DJ-Classifieds.

Zobacz pełną listę zmian dla wersji DJ-Classifieds 3.7.1

Aplikacja “Oferty” dla DJ-Classifieds

Wraz z wersją DJ-Classifieds 3.7.1 została zaprezentowana nowa aplikacja Oferty. Jest to wtyczka do DJ-Classifieds, która umożliwia kupującemu złożenie oferty sprzedawcy produktu.

To rodzaj odwróconych aukcji. Wtyczka dodaje prosty formularz do strony szczegółów ogłoszenia, gdzie kupujący mogą zaproponować swoją cenę i zostawić wiadomość.

Istnieją również dwa dodatkowe widoki komponentów: oferty przesłane, w których kupujący mogą zobaczyć wszystkie swoje oferty i otrzymane oferty, w których sprzedający mogą zobaczyć wszystkie otrzymane oferty od kupujących.

Offers app

Dowiedz się więcej o aplikacji Oferty

Nowe funkcje szablonów Joomla

Blog DJ-Classifieds i tytuły pojedynczych ogłoszeń

Dodaliśmy nową opcję do zakładki Ustawienia czcionki parametrów szablonu. Teraz możliwe jest kontrolowanie ustawień czcionek ogłoszeń i tytułów ogłoszeń na stronach bloga / tabeli oraz pojedynczych stron szczegółów ogłoszenia oraz stron ze szczegółami artykułu we wszystkich szablonach dla stron ogłoszeniowych.

DJ-Classifieds blog and single advert titles

Wiele poprawek i ulepszeń

Dodaliśmy wiele poprawek i ulepszeń w stylach CSS do aktualnych funkcji szablonów ogłoszeń. Możesz zobaczyć pełną listę wszystkich zmian na stronach changelog szablonów.

Zobacz pełną listę zmian dla wersji 3.7.1.