Skip to main content

Przetestuj najnowszą wersję beta DJ-ImageSlider

Przygotowaliśmy wersję beta DJ-ImageSlider 4.1, abyś mógł ją przetestować i wyrazić swoją opinię!

Ta aktualizacja oferuje wiele nowych funkcji w ramach konfiguracji slajdów, umożliwiając przygotowanie slajdów z bardziej osobistym akcentem. Dodatkowo zaktualizowaliśmy parametry modułu w celu lepszej organizacji konfiguracji pokazów slajdów.

Jak wiesz DJ-ImageSlider pozwala tworzyć nieograniczone liczby slajdów i wyświetlać je w modułach. Teraz możesz dostosować każdy moduł jeszcze lepiej niż wcześniej.

dj-imageslider-cfc

Korzystając z najnowszych funkcji, utworzysz kreatywne slajdy, które będą miały nieregularne kształty, niestandardowe kolory dla każdego elementu.

Zasadniczo można dostosować ogólny wygląd slajdu, ustawiając jego kształt za pomocą elementu border-radius, dodać unikatową kompozycję z różnymi czcionkami dla tytułu, opisu i dostosować jego kolory.

Dodanie tych funkcji do już dostępnych, takich jak pozycji długości opisu, ustawień kolorów i przezroczystości, niestandardowych przycisków i ich pozycjonowania + zachowania, daje nowe nieograniczone możliwości.

Dla każdego slajdu możesz kontrolować wyświetlanie każdego z elementów (ukryj lub pokaż tytuł, opis, czytaj więcej), dostosować więcej tekstu, ustawić tytuł, opis, a nawet ograniczyć liczbę znaków w opisie lub pozycjonowanie przycisków sterujących.

Zobacz, co nowego w DJ-ImageSlider

Teraz znajdziesz więcej ustawień w zakładce Customize slider w każdym module DJ-ImageSlider.

Nowe parametry obejmują ustawienia dla:

Dostosowywanie czcionek

  • Kolor tytułu, przezroczystość, czcionka
  • Kolor opisu, przezroczystość, czcionka
  • Kolor dla czytaj więcej, przezroczystość, czcionka

Możesz użyć ogólnych czcionek systemowych lub czcionek Google dla każdego z wymienionych elementów (tytuł, opis, czytaj więcej).

dj-imageslider-border-radius2

"Border radius" dla modułu slajdów

Możesz również dodać element CSS "border-radius", który zwiększy atrakcyjność wyglądu.

Zobacz poniżej przykładowy trik, dzięki któremu slajd może mieć ładniejszy kształt:

dj-imageslider-slide2

Aby uzyskać podobny efekt jak na powyższym obrazku, możesz wpisać:

30% 70% 70% 30% / 30% 30% 70% 70%

do pola "Border radius":

dj-imageslider-border-radius

Pobierz wersję 4.1 Beta DJ-ImageSlider

Pamiętaj, że jest to wersja beta, więc najpierw wykonaj kopię zapasową, jeśli testujesz ją w witrynie na żywo (nic nie powinno się zepsuć, ale zawsze dobrze jest zrobić kopię zapasową).

Czekamy na Twoje uwagi w komentarzach poniżej. Może powinniśmy dodać coś więcej do stabilnej wersji? Czy może tęsknisz za jakąś funkcją?

Chcesz wiedzieć więcej?