Skip to main content

Szablon JM-Women's-Clothing

Wczoraj dodaliśmy do naszego sklepu nową templatkę JM-Women's-Clothing. Strona demo zawiera komponent VirtueMart oraz zmodyfikowaną templatkę domyślną. Oczywiście, zainstalowana została najnowsza wersja komponentu VirtueMart 1.1.4. Możesz również zakupić wersję templtki bez sklepu VirtueMart.

Na górze strony znajdują się 3 ważne elementy: obrazek w pozycji "header", koszyk na pozycji "topnews" i logo. Zobacz wszystkie pozycje modułów tutaj.
Obrazek usytuowany w pozycji "header" jest zaprojektowany w bardzo ciekawy sposób. Górne 3 światła widnieją tu jako reflektory, co ma pozytywny wydźwięk dla całego zdjęcia, sprawia wrażenie jakby je rozświetlały (wymiary obrazka 483x265 pikseli).
Taka sama sytuacja dotyczy logo. Obrazek logo - logo.jpg, ulokowany jest w katalogu templatki Joomlajm-womens-clothing/images/logo.jpg. Logo położone jest na ciemnym tle, a 3 światełka rozświetlają napis. Jeśli podoba Ci się taki wygląd logo, możesz skorzystać z dołączonego do paczki źródła grafiki *.PSD, zmodyfikuj plik i wytnij obrazek zapisując go jako logo.jpg, a następnie nadpisz plik i gotowe.

Na podstronie strony demo szablonu JM-Women's-Clothing znajdziecie rozszerzenia do komponentu VirtueMart. Zainstalowaliśmy na pozycji "top" i "bottom" moduły "VirtueMart Latest Products" i "VirtueMart Random Products", ale bez problemu możesz dowolnie zmienić ustawienie w zależności od swoich potrzeb.