Skip to main content

Zaktualizowane rozszerzenie DJ-MediaTools z poprawkami dla ostrzeżeń i błędów związanych z PHP 8.1/8.2

Zachowanie aktualnej strony internetowej Joomla jest niezbędna do zapewnienia sprawnego i bezpiecznego działania. W DJ-Extensions rozumiemy, jak ważne jest bycie na biężaco, dlatego miło nam ogłosić premierę wersji DJ-MediaTools 2.17.6 – aktualizacji, która rozwiązuje problemy związane z ostrzeżeniami i błędami PHP 8.1 i 8.2.

DJ-MediaTools, to rozszerzenie, które od dawna cieszy się zaufaniem twórców stron internetowychze względu na wszechstronne możliwości zarządzania multimediami. Od przyciągających wzrok galerii obrazków po wciągające prezentacje wideo, DJ-MediaTools usprawnia Joomla! użytkownikom łatwe tworzenie witryn internetowych.

Co to jest DJ-MediaTools?

DJ-MediaTools to responsywne rozszerzenie do tworzenia galerii i pokazów slajdów w Joomla 4.x, które łączy obie funkcjonalności!

Pozwala łatwo tworzyć atrakcyjne dla oko galerie lub przyciągające wzrok pokazy slajdów zawierające obrazki, filmy lub treści automatycznie pobierane z innych rozszerzeń.

Wszechstronny i wysoce konfigurowalny komponent galerii Joomla zawiera wiele zaawansowanych funkcji. Użytkownicy mogą wybierać spośród 10 dostępnych układów galerii i pokazów slajdów oraz wyświetlać swoje zdjęcia lub filmy (przechowywane lokalnie lub filmy na Youtube lub Vimeo, Dailymotion, MetaCafe, Liveleak, Yahoo).

Więcej informacji