Skip to main content

Przedstawiamy Update Day: The Virtual Joomla! Event

W Update Day może uczestniczyć każdy. Nie ma znaczenia czy jesteś początkującym użytkownikiem Joomla! czy doświadczonym deweloperem. Zobacz co przygotowaliśmy dla ciebie.

Update Day jest bezpłatnym wydarzeniem odbywającym się 28 listopada. W ciągu 24 godzin eksperci będą pomagać użytkownikom w aktualizacji ich stron opartych o Joomla! Wśród firm wspierających merytorycznie Update Day znalazły się m.in. Perfect Dashboard, Extly, Arc Technology Group oraz DJ-Extensions

Dlaczego on-line?

Realizacja wydarzenia online pozwala ekspertom w łatwiejszy sposób dotrzeć do jak najszerszej społeczności Joomla! dodatkowo nie wymagając od uczestników opuszczania zacisza swojego domu w ten listopadowy dzień.

Cel

Chcielibyśmy, aby podczas pierwszego Update Day wykonać 100 aktualizacji. Będą one obejmować aktualizację samej Joomli!, rozszerzeń oraz motywów.

Korzyści

Oprócz bycia częścią czegoś wspaniałego oraz dużej dawki wiedzy, każdy uczestnik Update Day otrzyma pakiet zniżek i specjalnych ofert na popularne rozszerzenia i motywy dla Joomla!

Chciałbym pomóc w organizacji

Będzie nam niezwykle miło, jeśli chciałbyś pomóc w rozpropagowaniu idei Update Day. Zwykłe udostępnienie informacji o stronie Update Day lub o powiązanych profilach w mediach społecznościowych (Twitter lub Facebook) będzie dla nas wielką pomocą. Jeśli tworzysz dodatki do Joomli! możesz także zaproponować zniżkę na twoje produkty i dorzucić ją do pakietu korzyści dla użytkowników.

Chciałbym uczestniczyć w Update Day

Nic prostszego. Zapisz się na nasz newsletter umieszczony na stronie Update Day. Otrzymasz informacje jak uczestniczyć w wydarzeniu oraz jak otrzymać pomoc eksperów 28 listopada.

Wierzymy, że Update Day będzie wielkim sukcesem dla użytkowników, nie tylko ze względu na wsparcie ekspertów oraz atrakcyjne oferty rabatowe.
Nie możesz tego przegapić.


Tutaj znajdziesz dodatkowe informacje: