Skip to main content

Migracja kont użytkowników do domeny DJ-Extensions

Niedawno informowaliśmy o nadchodzących zmianach na stronie Joomla-Monster.pl. Zgodnie z zapowiedzią przeprowadziliśmy migrację kont wszystkich użytkowników strony do domeny DJ-Extensions.com oraz przekierowaliśmy tam bezpośredni zakup produktów.

W tym artykule znajdziesz dokładne wyjaśnienie co się wydarzyło. Zobacz co zmieniliśmy i w jaki sposób obecnie działa Twoje konto użytkownika.

Wprowadzone zmiany

Aby ujednolicić nasz system, ułatwić pracę sobie a także naszym użytkownikom postanowiliśmy przenieść wszystkie konta użytkowników do strony DJ-Extensions oraz przekierowaliśmy wszystkie produkty na stronę DJ-Extensions. Szablony Joomla oraz rozszerzenia można zakupić bezpośrednio tylko tam.

Strona Joomla-Monster działa i będzie działać nadal, szalony nadal są widoczne, natomiast próba zakupu wybranego szablonu przekierowuje do DJ-Extensions.

Szablony dla Joomla nie są sprzedawane już pojedyńczo, zostały podzielone na 4 grupy tematyczne:

  • Business,
  • WCAG,
  • Classifieds,
  • eCommerce

Jeżeli użytkownika interesuje zakup danego szablonu, nabywa pakiet i otrzymuje dostęp do całej grupy (wraz z zawartymi rozszerzeniami.)

Konta użytkowników

Każdy użytkownik Joomla-Monster posiada teraz konto użytkownika DJ-Extensions, z dostępem do zakupionych szablonów i rozszerzeń Joomla.

Konta użytkowników Joomla-Monster zostały zachowane, tak samo jak wszystkie zakupione plany. Dorobek konta pozostaje więc niezmieniony. To samo dotyczy danych do logowania - pozostają one takie same jak dla konta na stronie Joomla-Monster Polska.

Za pomocą tego konta użytkownik może pobierać produkty i zarządzać kluczami licencyjnymi. Wszystko znajduje się w jednym miejscu (szablony oraz rozszerzenia.)

Użytkownicy, którzy posiadają zakupiony szablon (lub szablony) z wybranej kategorii, otrzymali automatyczny dostęp do pozostałych szablonów z danej kategorii tematycznej.

Pakiet Unlimited

Aktywni subskrybenci planu Unlimited (czyli pakietu wszystkich szablonów i rozszerzeń) po wprowadzonych zmianach uzyskali dostęp do wszystkich produktów na stronie!

Jeśli ktoś posiadał aktywny plan z dostępem do szablonów i rozszerzeń, nadal ma ten przywilej.

Dodatkowo, przypisane do konta ma teraz wszystkie produkty DJ-Extensions, które nie były dotąd zawarte szablonach i mogły być zakupione tylko na stronie DJ-Extensions!

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, proszę skontaktuj się z nami.