DJ Chat

DJ Chat

DJ Chat to komunikator w postaci live chatu dla Joomla! 3 i DJ-Classifieds. Dzięki temu dodatkowi, sprzedawcy i kupujący mogą z łatwością komunikować się w czasie rzeczywistym za pomocą komunikatora internetowego wyświetlanego w prawym rogu ekranu.

 

Chat online Joomla

Pozwól rozmawiać użytkownikom przez czat online

Spraw, aby kontakt między użytkownikami portalu ogłoszeniowego był przyjaźniejszy i szybszy.

Dzięki technologii AJAX użytkownicy mogą rozmawiać ze sobą bez konieczności przeładowania strony - rozmowy odświeżają się czasie rzeczywistym.

Użytkownik może jednocześnie przeglądać ofertę i porozmawiać o niej - jest to duże ułatwienie, gdy nie trzeba przełączać się między kartami przeglądarki.

komunikator joomla

Jak otworzyć czat?

Aby rozpocząć rozmowę, potencjalny nabywca musi tylko nacisnąć przycisk "Rozpocznij czat" w widoku pojedynczyego ogłoszenia - po naciśnięciu przycisku pojawi się okno komunikatora w prawym dolnym rogu ekranu.

 

Historia rozmów Joomla

Sprawdź historię rozmów

Możesz uzyskać dostęp do wcześniejszych wiadomości poprzez:

1. Przewijanie widok czatu w rogu ekranu
2. W widoku wiadomości DJ-Chat

Wystarczy, że naciśniesz "Załaduj poprzednie wiadomości", a historia wiadomości z tym użytkownikiem zostanie wczytana do rozmowy.

powiadomienie offline chat

Powiadomienia offline

Gdy jeden z użytkowników ma status offline, a zostanie do niego wysłana wiadomość podczas nieobecności to wysłane zostanie powiadomienie email o nowej nieprzeczytanej wiadomości na Twojej stronie.

Cena:  PLN 0,00
(w tym 23 % VAT)