Nowości

dj-image-slider

Na blogu strony Watchful pojawiło się ostatnio interesujące podsumowanie: 20 najlepszych rozszerzeń Joomla w 2019 roku. Nasz DJ-ImageSlider znajduje się na tej liście.

 

Aktualizacja dodatków DJ-Classifieds

3 aplikacje, 1 moduł i 1 wtyczka dla DJ-Classifieds otrzymały nowe funkcje, a 5 aplikacji i wtyczka do płatności Stripe zyskały poprawki. Ta aktualizacja jest związana z najnowszą aktualizacją DJ-Classifieds do wersji 3.7.8.

 

Aktualizacja DJ-Classifieds 3.7.8

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować wam następną wersję DJ-Classifieds, która oferuje wiele nowych interesujących funkcji oraz ogromną liczbę różnych ulepszeń i poprawek.

Artykuł podzielony jest na dwie części - funkcje frontowe oraz od zaplecza. W związku z tą aktualizacją stworzyliśmy i zaktualizowaliśmy 24 artykuły tematyczne!

 

DJ-WebP - darmowa wtyczka Joomla dla obrazów nowej generacji .webp

Miło nam poinformować, że właśnie wypuściliśmy wersję beta naszego najnowszego rozszerzenia dla Joomla: DJ-WebP: darmowa wtyczka Joomla dla obrazów nowej generacji .webp.

Dostępna nowa wersja: 0.5.Beta. Ze sprawdzaniem zgodności i aktualizatorem Joomla (Joomla updater.)

 

DJ-Classifieds aktualizacja 3.7.8

Prezentujemy nowa wersję rozszerzenia DJ-Classifieds, a wraz z nią wiele nowych interesujących funkcji oraz ogromną liczbę poprawek i ulepszeń.

 

Joomla 3 problem z breadcrumbs

Jeśli ostatnio otrzymałeś wiadomość z Google Search Console z informacją, że musisz naprawić Menu nawigacyjne w Joomla! (breadcrumbs), oto plik i instrukcja, który może ci pomóc.

 

Portmone wtyczka płatności dla DJ-Classifieds

Jest już kolejna wtyczka do płatności w DJ-Classifieds: Portmone. Rozszerzenie Joomla dla ogłoszeń działa teraz z 24 bezpłatnymi wtyczkami płatności.

 

Odświeżona strona vorlagenstudio

Sprawdź odświeżoną stronę internetową Vorlagenstudio.de. Strona naszego niemieckiego oddziału Joomla-Monster - Vorlagenstudio została niedawno ponownie uruchomiona.

 
Strona 1 z 41