Nowości

Premiera pluginu payU dla guru

Informujemy, że nasz dział dodatki dla Joomla został właśnie poszerzony o nowy produkt.

Swoją premierę parę dni temu miał plugin dla Joomla - PayU (polskie płatności) stworzony jako kolejna forma płatności dla użytkowników komponentu Guru.

 

Premiera DJ-Classifieds 3.7.1

Najnowsza wersja komponentu DJ-Classifieds - 3.7.1 jest już dostępna!

Jest to ważna aktualizacja, która zawiera ponad 30 nowych funkcji i poprawek, w tym oznaczenie zweryfikowanego sprzedawcy / użytkownika.

W tym artykule przedstawimy najważniejsze zmiany, które należy sprawdzić.

 

jak założyc portal ogłoszeniowy

Stworzenie udanego portalu ogłoszeniowego wcale nie musi być trudnym i wymagającym wielkich nakładów wzywaniem - jak mogłoby się wydawać.

Jeżeli planujesz uruchomienie strony internetowej, która z założenia ma prezentować ogłoszenia warto skorzystać z gotowego rozwiązania czyli gotowego szablonu ogłoszeniowego dla Joomla. W tym artykule opisujemy jak szybko i sprawnie założyć portal ogłoszeniowy przy użyciu szablonu, jakie to daje możliwości i perspektywy.

 

dj-flyer-3.1


Dodatek DJ-Flyer został niedawno zaktualizowany do wersji 3.1. Dodaliśmy nową opcję - możliwość używania niestandardowego adresu URL jako linku do artykułu.

 

dj-megamenu-3-6-0

Przedstawiamy DJ-MegaMenu z pionową orientacją menu.

Najnowsza wersja - 3.6 DJ-MegaMenu - Joomla Mega Menu wprowadza nowe funkcje i poprawki. Pionowe menu jest teraz dostępne!

 

promocja-swiateczna-joomla-monster

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was prezent w postaci rabatu na nasze produkty!

 

utworz sklep internetowy

Jeśli zależy Ci na stworzeniu biznesu internetowego, budowa sklepu online jest właściwym wyborem.

Stworzenie w pełni profesjonalnej i nowoczesnej witryny typu ecommerce wymaga skupienia się na takich aspektach jak projekt graficzny, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

 

polish-translation-for-dj-events

Dobra wiadomość dla wszystkich polskich użytkowników dodatku DJ-Events. Jest już dostępna polska paczka językowa dla wersji 1.0 Beta8.

 
Strona 1 z 31

Rozszerzenia do Joomla

DJ-Catalog2, DJ-Classifieds, DJ-MediaTools, DJ-ImageSlider, DJ-Menu, DJ-Multitreemenu, DJ-VMPageBreak, DJ-Flyer, DJ-TabGenerator, DJ-Likebox

Prezentacje szablonów

Zobacz nasze templatki na YouTube! Dynamiczne animacje prezentujące możliwości szablonów i zastosowanych w wersjach demonstracyjnych komponentów do Joomla.

Pomoc

Dokumentacja, odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Video tutoriale.