Nowości

DJ-Classifieds-3.7-BETA-released

Premiera najnowszej wersji DJ-Classifieds 3.7 Beta to przede wszystim 30 nowych funkcji i poprawek (łączna liczba zmian to 47).

 

 

Z przyjemnością informujemy,że uruchomiliśmy testowe strony dla szablonów opartych o rozszerzenie ogłoszeń oraz komponent do stworzenia internetowego katalogu produktów.

 

 

0546

Parę dni temu swoją premierę miała nowa wersja dodatku DJ-Catalog2.

Zgodnie z tym co zapowiadaliśmy już wcześniej, komponent sprawdzający się jako rozbudowany katalog produktów dla Joomla oferuje teraz również funkcję koszyka zakupów.

 

joomladay-poland-2017

Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy jednym ze sponsorów Joomla Day Polska, konferencji, która odbędzie się w tym roku w Szczecinie, w dniach 23-24 września.

JoomlaDay to coroczne spotkanie fanów systemu Joomla, twórców stron internetowych, administratorów stron i zwykłych użytkowników Joomla.

 

1-product passreset

Nowy darmowy dodatek dla Joomla jest gotowy do pobrania! DJ-PassReset jest naszym najnowszym dziełem. Co warto o nim wiedzieć?

 

21321321

Zdecydowaliśmy się uporządkować sekcję dokumentacji i wprowadzić w niej pewne zmiany.

 

dj-megamenu-3-5-4-updateZaktualizowaliśmy nasz dodatek menu dla Joomla - DJ-MegaMenu. Wprowadzona wersja 3.5.4 przynosi kilka znaczących poprawek, głównie związanych z pracą na urządzeniach mobilnych.

 

DJ-MediaTools-2-9-5-update

Zaktualizowaliśmy dodatek DJ-MediaTools służący do prezentacji galerii i pokazu slajdów.

 
Strona 1 z 29

Rozszerzenia do Joomla

DJ-Catalog2, DJ-Classifieds, DJ-MediaTools, DJ-ImageSlider, DJ-Menu, DJ-Multitreemenu, DJ-VMPageBreak, DJ-Flyer, DJ-TabGenerator, DJ-Likebox

Prezentacje szablonów

Zobacz nasze templatki na YouTube! Dynamiczne animacje prezentujące możliwości szablonów i zastosowanych w wersjach demonstracyjnych komponentów do Joomla.

Pomoc

Dokumentacja, odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Video tutoriale.