Nowości

Walentynki 2021 promocja

Dzisiaj Walentynki i z tej okazji oferujemy 30% rabatu na wszystkie szablony i rozszerzenia dla Joomla.

 

Premiera dodatku DJ-Notifications

Poznaj nasz najnowszy bezpłatny dodatek - DJ-Notifications. Dzięki temu rozwiązaniu możesz wyświetlać komunikaty systemowe z rdzenia Joomla! oraz z zewnętrznych rozszerzeń w ładniejszy, nowoczesny sposób w wyskakujących okienkach zamiast w normalnych komunikatach.

 

DJ-EasyContact 1.6

Bezpłatny moduł formularza kontaktowego Joomla został zaktualizowany do wersji 1.6. Ta wersja zawiera przydatne zmiany i ulepszenia.

 

Instalacja Joomla 4

Stabilna wersja Joomla 4 jest nadal w przygotowaniu i czekamy na oficjalną wersję. Do tego czasu możemy korzystać z wersji Beta, która zapewnia wiele nowych funkcji i przydatnych rozwiązań.

 

Aktualizacja szablonów Joomla

Zaktualizowaliśmy szablony JM Joomads (ogłoszenia) oraz JM MyPlace (Portal ogłoszeniowy). Najnowsza aktualizacja wprowadza pewne ulepszenia, poprawki błędów oraz nową wersję Joomla i rozszerzeń.

 

Aktualizacja quickstart dla DJ-ClassifiedsCałkiem niedawno premierą miałą wersja 3.8 komponentu DJ-Classifieds. Teraz zaktualizowaliśmy również pakiety Quickstart dla tego rozszerzenia.

 

Dodatek PayPal Plus

Pojawił się nowy dodatek do płatności w DJ-Classifieds: PayPal PLUS. Nasze rozszerzenie ogłoszeniowe dla Joomla działa teraz z 27 bezpłatnymi dodatkami płatności.

 

EF4 Framework aktualizacja

Pojawiła się kolejna aktualizacja frameworka EF4 Joomla, która tym razem przynosi jedną poprawkę i pewne ulepszenia.

 
Strona 1 z 47