Nowości

Dodatki dla YOOtheme

Na stronie DJ-Extensions pojawiły się trzy nowe dodatki, które zostały stworzone z myślą o integracji z YOOtheme Pro Page Builder. Nowe dodatkii są pomocnymi narzędziami, a w połączeniu z YOOtheme PRO z pewnością pomogą Ci stworzyć nowoczesną, funkcjonalną stronę internetową.

 

Promocja Black Friday 2021

Nadszedł czas na największą wyprzedaż roku: Black Friday. Oferujemy 50% rabatu na wszystkie szablony i rozszerzenia Joomla.

 

DJ-Catalog2 w wersji beta dla Joomla 4

Mamy przyjemność ogłosić, że długo oczekiwana wersja DJ-Catalog2 dla Joomla 4 jest już dostępna! Na razie jest to wersja Beta. Wraz z wersją 4.0, wydaliśmy wersję 3.10 dla Joomla 3, która przynosi kilka ulepszeń i pozwala na łatwą aktualizację do Joomla 4.

 

Pakiety językowe dla DJ-MegaMenuPaczki językowe dla rozszerzenia DJ-MegaMenu zostały zaktualizowane w celu zapewnienia kompatybilności z najnowszą wersją 4.3.2

 

Rabat z okazji Halloween

Czas na naszą przerażającą ofertę! W tym roku z okazji Halloween ofeurjemy 40% zniżki na WSZYSTKO.

 

DJ-MegaMenu 4.3.2 aktualizacjaModuł DJ-MegaMenu został zaktualizowany do wersji 4.3.2. Dodaliśmy możliwość wyświetlania logo w układzie pulpitu, a także wprowadziliśmy kilka usprawnień.

 

Dj-jQueryMonster rozwiązanie problemu w Joomla

Jeśli Twoja witryna internetowa opiera się na CMS Joomla 3 i na Twojej stronie przestały się samoczynnie wyświetlać reklamy Adsense, najprawdopobniej Twoja strona ma problem z biblioteką Javascript - Mootools.

 

DJ-MediaTools 2.17.2

Najnowsza wersja (2.17.2) DJ-MediaTools - rozszerzenia dla tworzenia galerii pokazów slajdów w Joomla - przynosi pełne wsparcie dla Joomla 4. Obejmuje to przepisanie zaplecza komponentu zgodnie ze standardami Joomla 4.

 
Strona 1 z 51