Nowości

DJ-Classifieds-3-7-7-2-polska

Kolejna aktualizacja rozszerzenia ogłoszeniowego dla Joomla: DJ-Classifieds stała się faktem.

 

promocja szablony joomla

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych oferujemy atrakcyjny rabat na nasze szablony wraz z dołączonymi do nich dodatkami.

 

aktualizacja-szablonow-joomla

Udostępniliśmy aktualizacje kilku naszych szablonów Joomla opartych na rozszerzeniu DJ-Classifieds. Niedawno odbyła się premiera nowej wersji tego rozszerzenia ogłoszeniowego. DJ-Classifieds 3.7.7 wprowadza m.in pełną obsługę OpenStreetMaps, nowy panel oraz inne nowe funkcje.

 

DJ-Classifieds-3-7-7-7
Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą wersję naszego rozszerzenia ogłoszeniowego dla Joomla. DJ-Classifieds zawiera teraz pełne wsparcie dla OpenStreetMaps i więcej ulepszeń, które sprawią, że praca z tym rozszerzeniem będzie łatwiejsza i da więcej możliwości.

 

nieogranc

Na stronie DJ-Extensions pojawiły się zaktualizowane plany dla deweloperów i możliwe jest korzystanie z nieograniczonej liczby licencji!

 

nowe-paczki

W zasobach dla użytkowników, na stronie DJ-Extensions pojawiły się nowe paczki językowe dla kilku popularnych rozszerzeń.

 

szablon-wcag

Niedawno zaktualizowaliśmy nasz szablon Joomla przeznaczony dla stron internetowych instytucji publicznych lub innych świadomych administratorów.

 

plan plus i nieograniczony dostępPlan PLUS dla wszystkich rozszerzeń ze strony DJ-Extensions jest teraz NIEOGRANICZONY i na jakiś czas dostępny jest w nowej niższej cenie.

 
Strona 1 z 39