Nowości

Szablony email Joomla 4

Skoncentrujmy się na nowej funkcji Joomla 4, uważanej za jedno z istotnych ulepszeń: konfigurowalne szablony wiadomości e-mail.

 

DJ-Classifieds 3.8 RC

Miło nam poinformować, że pojawiło się rozszerzenie DJ-Classifieds w wersji 3.8 RC. Dodaliśmy kilka nowych funkcji oraz poprawek.

 

Promocja Czarny piątek 2020

Nadszedł ten czas w roku, kiedy zaczynamy największą wyprzedaż. Na Czarny Piątek 2020 przygotowaliśmy atrakcyjny rabat - tym razem to 50% zniżki na wszystkie szablony i rozszerzenia Joomla.

 

Smart Search

Joomla 4 wprowadza ulepszenia i nowe funkcje. Joomla Smart Search to jedna z ważnych nowych funkcji. Dzięki „nowemu sposobowi wyszukiwania” użytkownicy mogą znaleźć większość treści witryny (artykuły, tagi, użytkowników) w szybki i łatwy sposób.

 

Dodatek MyFatoorah

Wydaliśmy nowy dodatek do płatności w DJ-Classifieds: MyFatoorah. Nasze rozszerzenie ogłoszeniowe dla Joomla działa teraz z 26 bezpłatnymi dodatkami płatności.

 

Darmowe presety DJ-MediaTools

Przygotowaliśmy zestaw darmowych presetów DJ-MediaTools. Zbiór zawiera 10 gotowych ustawień, każde w innym stylu, i każde może być użyte w innym celu. Można je pobrać bezpłatnie i zaimportować do instalacji DJ-MediaTools. Polecamy.

 

DJ-Classifieds 3.8 Beta

Najnowsza wersja beta DJ-Classifieds, rozszerzenia ogłoszeń Joomla, zawiera wiele nowych funkcji, poprawek i ulepszeń.

 

Joomla 4 dostępnośćJedną z najważniejszych funkcji Joomla 4 jest obsługa dostępności cyfrowej tzw. WCAG. Joomla! oferuje wiele funkcji, w tym wbudowaną dostępność szablonów frontendu i backendu.

 
Strona 6 z 51