Nowości

jak zarabiacIstnieje wiele możliwości zarabiania w sieci. Można to zrobić poprzez wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy, czy poprzez programy afiliacyjne.

 

djeasycontact 149 ver

Problem związany z Captcha został rozwiązany. Najnowsza wersja modułu kontaktowego (1.4.9) wprowadza poprawkę, która wpływa na integrację reCaptcha.

 

gift-card

Wyślemy Ci kartę podarunkową o wartości $100 USD do naszego sklepu w zamian za krótką (trwającą od 20 do 50 sekund) recenzję wideo naszego produktu. I jako dodatkowy bonus, wybierzemy także najlepszy film, którego autor wygra pakiet Wszystkich produktów o wartości $299 USD.

 

1-instagram-530

Kolejna aktualizacja wewnętrznego komunikatora DJ-Messages dla Joomla. Najnowsza wersja 1.0.8 wprowadza wtyczkę "System - DJ-Messages" i nowe parametry.DJ-Classifieds jest teraz lepiej zintegrowany z DJ-Messages, oferując opcję wyświetlania kontroli zgody dla użytkowników w procesie rejestracji i kiedyużytkownik edytuje profil.

 

jmpl 0001

Zobacz jak obsługiwać i prowadzić sklep internetowy. Przygotowaliśmy zestaw filmów instruktażowych, opisujących nasz system sklepowy i uwzględniających szerokie możliwości konfiguracji tak by miały zastosowanie w każdej branży.

 

1-instagram-5260000

Dostępna jest wersja DJ-EasyContact 1.4.8. Najnowsza aktualizacja modułu kontaktowego przynosi tylko jedną zmianę - nową opcję przekierowania po przesłaniu formularza.

 

DJ-Messages-106

Właśnie wydaliśmy nową wersję dodatku DJ-Messages (1.0.6), która wprowadza nowe funkcje w module powiadomień. Możesz teraz wybrać własną ikonę i wyświetlić moduł na górnym pasku.

 

DJ-Suggester aktualizacjaZaktualizowaliśmy komercyjny dodatek DJ-Suggester oraz jego darmowy odpowiednik DJ-Suggester Light do wersji 2.6.0.

 
Strona 6 z 40