Nowości

DJ-Events 1.3


Aktualizacja rozszerzenia DJ-Events w wersji 1.3 wprowadza obsługę tagów Joomla.

 

Aktualizacja DJ-Classifieds 3.7.9.2

Nowa wersja rozszerzenia ogłoszeniowego dla Joomla jest już dostępna. Ta niewielka aktualizacja koncentruje się na poprawkach i ulepszeniach.

 

jpwa

Przygotowaliśmy artykuł o PWA czyli Progressive Web Apps. Zawiera on szereg podstawowych informacji i ciekawostek dla osób, które chcą się zaznajomić z tym stosunkowo nowym tematem.

 

stworz-strone-z-wydarzeniami-djevents

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników przygotowaliśmy artykuł, w którym opisujemy jak stworzyć stronę z wydarzeniami online z wykorzystaniem rozszerzenia DJ-Events.

 

aktualizacja-quickstart-iks-myoffersZaktualizowaliśmy paczki Quickstart dla szablonów IKS i MyOffers. Obie paczki zawierają najnowszą wersję rozszerzenia DJ-Classifieds, zaktualizowany Framework EF4 oraz najnowszą wersję Joomla 3.9.20.

 

ef44

Z przyjemnością informujemy o najnowszej aktualizacji frameworka EF4 Joomla, która tym razem przynosi kilka poprawek błędów.

 

znaczniki-menu-nawigacyjne

Naprawiliśmy jeden błąd i zaktualizowaliśmy pliki przeznaczone do rozwiązania problemu z Menu nawigacyjnym ( breadcrumbs) w Joomla.

 

DJ-Classifieds 3.7.9.1

Najnowsza wersja DJ-Classifieds przynosi poprawki błędów i ulepszenia. Ponadto wydaliśmy zaktualizowaną wersję DJ-Classifieds z polami warunkowymi/zależnymi - Beta 3.7.9.1.

 
Strona 8 z 51