Nowości

utworz sklep internetowy

Jeśli zależy Ci na stworzeniu biznesu internetowego, budowa sklepu online jest właściwym wyborem.

Stworzenie w pełni profesjonalnej i nowoczesnej witryny typu ecommerce wymaga skupienia się na takich aspektach jak projekt graficzny, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

 

polish-translation-for-dj-events

Dobra wiadomość dla wszystkich polskich użytkowników dodatku DJ-Events. Jest już dostępna polska paczka językowa dla wersji 1.0 Beta8.

 

nowosci od dj-extensions

Na stronie Design-Joomla, pojawił się ciekawy artykuł, w którym zamieściliśmy podsumowanie najświeższych wydarzeń ze strony DJ-Extensions.

 

dj-events beta8 version

Jest już dostępna wersja DJ-Events Beta8. Najnowsza aktualizacja darmowego dodatku służącego do kalendarium wydarzeń wnosi kilka poprawek oraz zmianę "podpowiedzi" w polach wyszukiwania "od" i "do".

 

Joomla template classifieds / portal ogloszeniowy joomla

JM MyOffers jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników, którzy myślą o stworzeniu nowoczesnego portalu ogłoszeniowego inspirowanego bardzo popularnym serwisem offerup.com

 

jm-intro-pl

Nadszedł czas wielkich oszczędności. Skorzystaj z promocji z okazji Black Friday i Cyber Monday! W tym czasie, jak co roku, przygotowujemy największe promocje dla naszych użytkowników.

 

Joomla-likebox-facebook-module

Najnowsza wersja darmowego modułu DJ-LikeBox, 3.0 jest już dostępna!

 

tytuły tagów w dj-classifieds

Dodatek ogłoszeniowy DJ-Classifieds daje ci kontrolę nad tytułami stron (page title) z ogłoszeniami oraz kategorii czy regionów.

 
Strona 8 z 38