Nowości

dj-classifieds-enhanced-locations

Nowa i łatwa w użyciu funkcja dodana w DJ-Classifieds 3.7.1.2 przynosi znaczące zmiany i ułatwienia dla użytkownika, a także aktualizacje i poprawki związane z aplikacją “Oferty”.

 

0586

Sprawdź możliwości nowej aplikacji dla DJ-Classifieds - Offers (Oferty).

Aplikacja ta daje możliwość zainteresowanym ogłoszeniem negocjowania ceny w interfejsie DJ-Classifieds przez proponowanie innej kwoty i/lub usługi/przedmiotu niż oryginalnie oczekiwana przez ogłoszeniodawcę. Umożliwia też prowadzenie innego rodzaju portalu ogłoszniowego - poszukiwanie ofert na wykonanie usługi.

 

Joomal 3.8.4
Ukazała się właśnie Joomla w wersji 3.8.4. To najnowsza aktualizacja zabezpieczeń, która wprowadza istotne poprawki dla tego systemu. Dlatego strony internetowe oparte na Joomla 3.x należałoby również jak najszybciej uaktualnić.

Jeśli korzystasz z witryny Joomla 3, nie zwlekaj z dostosowaniem jej do najnowszej wersji.

 

nowa wersja dj-mediatools

Właśnie wydaliśmy nową wersję naszego dodatku DJ-MediaTools służącego do tworzenia galerii i pokazów slajdów, która wprowadza nowe efekty i ulepszenia.

 

Premiera pluginu payU dla guru

Informujemy, że nasz dział dodatki dla Joomla został właśnie poszerzony o nowy produkt.

Swoją premierę parę dni temu miał plugin dla Joomla - PayU (polskie płatności) stworzony jako kolejna forma płatności dla użytkowników komponentu Guru.

 

Premiera DJ-Classifieds 3.7.1

Najnowsza wersja komponentu DJ-Classifieds - 3.7.1 jest już dostępna!

Jest to ważna aktualizacja, która zawiera ponad 30 nowych funkcji i poprawek, w tym oznaczenie zweryfikowanego sprzedawcy / użytkownika.

W tym artykule przedstawimy najważniejsze zmiany, które należy sprawdzić.

 

jak założyc portal ogłoszeniowy

Stworzenie udanego portalu ogłoszeniowego wcale nie musi być trudnym i wymagającym wielkich nakładów wzywaniem - jak mogłoby się wydawać.

Jeżeli planujesz uruchomienie strony internetowej, która z założenia ma prezentować ogłoszenia warto skorzystać z gotowego rozwiązania czyli gotowego szablonu ogłoszeniowego dla Joomla. W tym artykule opisujemy jak szybko i sprawnie założyć portal ogłoszeniowy przy użyciu szablonu, jakie to daje możliwości i perspektywy.

 

dj-flyer-3.1


Dodatek DJ-Flyer został niedawno zaktualizowany do wersji 3.1. Dodaliśmy nową opcję - możliwość używania niestandardowego adresu URL jako linku do artykułu.

 
Strona 8 z 39