Nowości

plan plus i nieograniczony dostępPlan PLUS dla wszystkich rozszerzeń ze strony DJ-Extensions jest teraz NIEOGRANICZONY i na jakiś czas dostępny jest w nowej niższej cenie.

 

dj-classifieds-377-zapowiedz

Aktualnie pracujemy nad sfinalizowaniem wersji 3.7.7 dodatku ogłoszeniowego DJ-Classifieds. W tej wersji skoncentrujemy się głównie na rozszerzeniu wsparcia dla OpenStreetMap i usprawnieniu ogólnego działania komponentu.

 

dj-mediatools-213-update-polska

Przedstawiamy DJ-MediaTools w wersji 2.13. Aktualizacja komponentu przeznaczonego do tworzenia galerii i pokazów slajdów wprowadza nowe funkcje i poprawki błędów.

 

polska-wersja

Premiera nowej wtyczki płatności dla komponentu DJ-Classifieds. Wprowadziliśmy metodę płatności CoinGate z myślą o właścicielach kryptowalut, którzy chcą używać swoich monet online.

 

sales-polska

Z okazji Walentynek mamy dla Ciebie wyjątkową promocję! Skorzystaj z rabatu 30% na wszystko.

 

events-123

Opublikowaliśmy nową wersję komponentu DJ-Events, która zapewnia kompatybilność z Joomla 4 Alpha, oraz wnosi wiele nowych funkcji i kilka poprawek.

 

nowy-dfj

Od premiery wersji beta DJ-Classifieds 3.7.6 minęło kilka tygodni. Dodaliśmy nowe funkcje, wprowadziliśmy poprawki, i stabilna wersja jest już gotowa!

 

5-popularnych-123

Za nami rok 2018, więc już najwyższa pora na krótkie blogowe podsumowanie. Przygotowaliśmy listę artykułów, które cieszyły się największą popularnością wśród odwiedzających naszą stronę.

 
Strona 1 z 39