Nowości

yty

Zaktualizowaliśmy rozszerzenie DJ-Events do wersji 1.1.1. Zobaczmy jakie zmiany przynosi ta aktualizacja i co oznacza dla użytkowników.

 

djimageslider 4.1 beta

Przygotowaliśmy wersję beta DJ-ImageSlider 4.1, abyś mógł ją przetestować i wyrazić swoją opinię!

 

ef4a

Z przyjemnością informujemy o premierze najnowszej wersji Frameworka EF4 dla Joomla, która zawiera kilka ciekawych nowych funkcji. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 

dj-mediatools-update-plRozszerzenie DJ MediaTools miało właśnie kolejną aktualizację, tym razem do wersji 2.14, która przynosi kilka poprawek oczekiwanych przez użytkowników.

 

DJ-Classifieds-3-7-7-2-polska

Kolejna aktualizacja rozszerzenia ogłoszeniowego dla Joomla: DJ-Classifieds stała się faktem.

 

promocja szablony joomla

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych oferujemy atrakcyjny rabat na nasze szablony wraz z dołączonymi do nich dodatkami.

 

aktualizacja-szablonow-joomla

Udostępniliśmy aktualizacje kilku naszych szablonów Joomla opartych na rozszerzeniu DJ-Classifieds. Niedawno odbyła się premiera nowej wersji tego rozszerzenia ogłoszeniowego. DJ-Classifieds 3.7.7 wprowadza m.in pełną obsługę OpenStreetMaps, nowy panel oraz inne nowe funkcje.

 

DJ-Classifieds-3-7-7-7
Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą wersję naszego rozszerzenia ogłoszeniowego dla Joomla. DJ-Classifieds zawiera teraz pełne wsparcie dla OpenStreetMaps i więcej ulepszeń, które sprawią, że praca z tym rozszerzeniem będzie łatwiejsza i da więcej możliwości.

 
Strona 2 z 40