Nowości

5-popularnych-123

Za nami rok 2018, więc już najwyższa pora na krótkie blogowe podsumowanie. Przygotowaliśmy listę artykułów, które cieszyły się największą popularnością wśród odwiedzających naszą stronę.

 

dj-messages-1-9

Dobra wiadomość dla użytkowników DJ-Messages. Komponent dla Joomla został właśnie zaktualizowany do wersji 1.0.9, która wprowadza dwie poprawki.

 

djtabs with tags filtering-pl

Zaktualizowana wersja komponentu DJ-Tabs oferuje jedną nową przydatną funkcję, kompatybilność z najnowszą wersją komponentu K2 oraz drobne poprawki.

 

DJ-Classifieds-3-7-6-3-update

Szczęśliwego Nowego Roku. Zaczynamy 2019 od nowej premiery: długo oczekiwana wersja beta DJ-Classifieds 3.7.6 (z obsługą OpenStreetMap, innymi funkcjami i poprawkami) jest już gotowa do testów!

 

dj-image-slider400

DJ-ImageSlider, darmowy dodatek do prezentacji slajdów został zaktualizowany.

 

Promocja świąteczna 2018

Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą Tobie szczęście i dużo radości. Niech pokój, miłość i dobrobyt podążają za Tobą w 2019 roku!

 

DJ-Classifieds chat

Miło nam poinformować, o premierze naszego nowego dodatku dla Joomla 3 i DJ-Classifieds: DJ-Chat w wersji beta

 

wtyczka ogłoszen wp

Poznaj TerraClassifieds, darmową wtyczkę ogłoszeniową dla WordPress.

TerraClassifieds to plugin ogłoszeniowy wydany przez PixelEmu. Posiada on szereg funkcji dających możliwość uruchomienia strony ogłoszeniowej opartej na WordPress. Plugin jest dostępny do pobrania za darmo.

 
Strona 2 z 39