Nowości

DJ-Classifieds-3-7-7-7
Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą wersję naszego rozszerzenia ogłoszeniowego dla Joomla. DJ-Classifieds zawiera teraz pełne wsparcie dla OpenStreetMaps i więcej ulepszeń, które sprawią, że praca z tym rozszerzeniem będzie łatwiejsza i da więcej możliwości.

 

nieogranc

Na stronie DJ-Extensions pojawiły się zaktualizowane plany dla deweloperów i możliwe jest korzystanie z nieograniczonej liczby licencji!

 

nowe-paczki

W zasobach dla użytkowników, na stronie DJ-Extensions pojawiły się nowe paczki językowe dla kilku popularnych rozszerzeń.

 

szablon-wcag

Niedawno zaktualizowaliśmy nasz szablon Joomla przeznaczony dla stron internetowych instytucji publicznych lub innych świadomych administratorów.

 

plan plus i nieograniczony dostępPlan PLUS dla wszystkich rozszerzeń ze strony DJ-Extensions jest teraz NIEOGRANICZONY i na jakiś czas dostępny jest w nowej niższej cenie.

 

dj-classifieds-377-zapowiedz

Aktualnie pracujemy nad sfinalizowaniem wersji 3.7.7 dodatku ogłoszeniowego DJ-Classifieds. W tej wersji skoncentrujemy się głównie na rozszerzeniu wsparcia dla OpenStreetMap i usprawnieniu ogólnego działania komponentu.

 

dj-mediatools-213-update-polska

Przedstawiamy DJ-MediaTools w wersji 2.13. Aktualizacja komponentu przeznaczonego do tworzenia galerii i pokazów slajdów wprowadza nowe funkcje i poprawki błędów.

 

polska-wersja

Premiera nowej wtyczki płatności dla komponentu DJ-Classifieds. Wprowadziliśmy metodę płatności CoinGate z myślą o właścicielach kryptowalut, którzy chcą używać swoich monet online.

 
Strona 2 z 40