Nowości

dj-cf-new-importer

Dzięki komponentowi DJ-Classifieds Importer można łatwo importować ogłoszenia do DJ-Classifieds z zewnętrznych źródeł. Zaktualizowana wersja, wprowadza parametry sugerowane przez użytkowników.

 


dj-rev-1-3-3

Nowa wersja dodatku DJ-Reviews ma właśnie swoją premierę. Jest to istotna aktualizacja z dwóch powodów ...

 

Nowy skrypt ogłoszeniowy

Z przyjemnością informujemy, że światło dzienne ujrzała, długo wyczekiwana wersja stabilna 3.7.4 komponentu ogłoszeniowego DJ-Classifieds.

 

JoomlaDay Polska 2018

Po raz kolejny jesteśmy dumnym sponsorem Joomla Day Polska. Jest nam niezmiernie miło być częścią tej imprezy, która w tym roku odbędzie się w Krakowie, w dniach 13-14 października.

 

new-bundle-dj-classifieds-essentials

Wprowadziliśmy do sprzedaży nowy pakiet dodatków, dodany z myślą o naszych klientach.

Jest to interesujący zestaw czterech dodatków dla Joomla: DJ-Classifieds, DJ-Suggester, DJ-Reviews i DJ-MediaTools. Dodatkowo zawiera wszystkie aplikacje dla komponentu DJ-Classifieds!

 

dj league german translation

Dodaliśmy pakiet języka niemieckiego dla dodatku DJ-League. Tłumaczenie jest już dostępne do pobrania całkowicie za darmo.

 

DJPassReset i Community Builder

Nasz dodatek DJ-PassReset współdziała teraz z komponentem Community Builder. Najnowsza aktualizacja zapewnia zgodność z tym popularnym rozwiązaniem społecznościowym dla Joomla.

 

biznesy

Jeden z naszych klientów uraczył nas świetnym artykułem, który zdecydowaliśmy się opublikować z uwagi na lekkie pióro, dowcipne spostrzeżenia. Na pewno wam się spodoba :)

 
Strona 2 z 38