Nowości

polska-wersja

Premiera nowej wtyczki płatności dla komponentu DJ-Classifieds. Wprowadziliśmy metodę płatności CoinGate z myślą o właścicielach kryptowalut, którzy chcą używać swoich monet online.

 

sales-polska

Z okazji Walentynek mamy dla Ciebie wyjątkową promocję! Skorzystaj z rabatu 30% na wszystko.

 

events-123

Opublikowaliśmy nową wersję komponentu DJ-Events, która zapewnia kompatybilność z Joomla 4 Alpha, oraz wnosi wiele nowych funkcji i kilka poprawek.

 

nowy-dfj

Od premiery wersji beta DJ-Classifieds 3.7.6 minęło kilka tygodni. Dodaliśmy nowe funkcje, wprowadziliśmy poprawki, i stabilna wersja jest już gotowa!

 

5-popularnych-123

Za nami rok 2018, więc już najwyższa pora na krótkie blogowe podsumowanie. Przygotowaliśmy listę artykułów, które cieszyły się największą popularnością wśród odwiedzających naszą stronę.

 

dj-messages-1-9

Dobra wiadomość dla użytkowników DJ-Messages. Komponent dla Joomla został właśnie zaktualizowany do wersji 1.0.9, która wprowadza dwie poprawki.

 

djtabs with tags filtering-pl

Zaktualizowana wersja komponentu DJ-Tabs oferuje jedną nową przydatną funkcję, kompatybilność z najnowszą wersją komponentu K2 oraz drobne poprawki.

 

DJ-Classifieds-3-7-6-3-update

Szczęśliwego Nowego Roku. Zaczynamy 2019 od nowej premiery: długo oczekiwana wersja beta DJ-Classifieds 3.7.6 (z obsługą OpenStreetMap, innymi funkcjami i poprawkami) jest już gotowa do testów!

 
Strona 3 z 40