Nowości

dj-reviews-136-pl-update

Zaktualizowaliśmy rozszerzenie DJ-Reviews. Najnowsza wersja 1.3.6 przynosi trzy nowe funkcje i kilka usprawnień.

 

dodawanie-sekcji-faq-artykuł

Tworzenie działów FAQ na Twojej stronie nie musi być skomplikowanym zadaniem. Z tego artykułu dowiesz się, jak łatwo tworzyć i wstawiać sekcje FAQ do swoich artykułów w Joomla. Tutorial ten został zainspirowany rozwiązaniem Google, który w podobny sposób umieszcza sekcję pomocy w swoich artykułach.

 

aktualizacja-dj-megamenu-42Najnowsza aktualizacja rozszerzenia DJ-MegaMenu wprowadza ulepszony sposób nawigacji za pomocą klawiatury, który pozytywnie wpływa na sposób obsługi menu przez osoby z ograniczeniami.

 

aktualizacja-dj-tabs20

Aktualizacja DJ-Tabs 2.0 z kompatybilnością z Joomla 4, odnowionym dostosowywaniem motywów i wieloma nowymi funkcjami.

 

Zarządzanie kontem użytkownika DJ-Classifieds

Konto użytkownika w DJ-Classifieds jest bardzo rozbudowaną funkcją. Składa się z wielu widoków, a każdy z nich ma inne przeznaczenie. To sprawia, że jest bardzo konfigurowalne. Przygotowaliśmy przewodnik, aby pomóc Ci zarządzać sekcją "My account".

 

polskie-tłumaczenie-dla-darmowych-modułów-Joomla

Zaktualizowaliśmy polskie pakiety językowe dla naszych darmowych modułów Joomla.

 

Polska paczka językowa dla DJ-Catalog2

Opublikowaliśmy pełne polskie tłumaczenie dla DJ-Catalog2 w wersji 3.9 - rozszerzenia dla sklepu internetowego i katalogu produktów dla Joomla.

 

Aktualizacja szablonu JM ZoneStore

Zaktualizowaliśmy szablon JM ZoneStore (Sklep internetowy). Najnowsza aktualizacja wprowadza pewne ulepszenia, poprawki błędów oraz nową wersję Joomla i rozszerzeń.

 
Strona 3 z 51