Nowości
Wczoraj dodaliśmy do naszego sklepu nową templatkę JM-Women's-Clothing. Strona demo zawiera komponent VirtueMart oraz zmodyfikowaną templatkę domyślną. Oczywiście, zainstalowana została najnowsza wersja komponentu VirtueMart 1.1.4. Możesz również zakupić wersję templtki bez sklepu VirtueMart.

Na górze strony znajdują się 3 ważne elementy: obrazek w pozycji "header", koszyk na pozycji "topnews" i logo. Zobacz wszystkie pozycje modułów tutaj.
Obrazek usytuowany w pozycji "header" jest zaprojektowany w bardzo ciekawy sposób. Górne 3 światła widnieją tu jako reflektory, co ma pozytywny wydźwięk dla całego zdjęcia, sprawia wrażenie jakby je rozświetlały (wymiary obrazka 483x265 pikseli).
Taka sama sytuacja dotyczy logo. Obrazek logo - logo.jpg, ulokowany jest w katalogu templatki Joomlajm-womens-clothing/images/logo.jpg. Logo położone jest na ciemnym tle, a 3 światełka rozświetlają napis. Jeśli podoba Ci się taki wygląd logo, możesz skorzystać z dołączonego do paczki źródła grafiki *.PSD, zmodyfikuj plik i wytnij obrazek zapisując go jako logo.jpg, a następnie nadpisz plik i gotowe.

Na podstronie strony demo szablonu JM-Women's-Clothing znajdziecie rozszerzenia do komponentu VirtueMart. Zainstalowaliśmy na pozycji "top" i "bottom" moduły "VirtueMart Latest Products" i "VirtueMart Random Products", ale bez problemu możesz dowolnie zmienić ustawienie w zależności od swoich potrzeb.
 

Począwszy od stycznia 2010, Joomla-Monster.com przestaje wspierać przeglądarkę Internet Explorer 6.

Z całą przyjemnością pragniemy ogłosić powyższą wiadomość. Zgadzając  się z innymi web-developerami, uważamy że wsparcie dla przeglądarki IE6 powinno zostać oficjalnie zakończone. Ta decyzja została podjęta nie tylko przez webdeveloperów szablonów do Joomla, ale jest czymś w rodzaju globalnego wołania lub protestu przeciwko IE6 znacznej ilości developerów - jeżeli nie wszystkich.

Możliwe, że spotkałeś się z krytycznymi uwagami pod adresem IE6. I uwierz, że to wszystko prawda :)
IE6 pojawił się 2001 roku i szczerze mówiąc, z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć technologicznych i standardów sieciowych, ostatnie miejsce na liście należy do przeglądarki ... IE6. Porównując ją z innymi przeglądarkami, to pozostaje całkowicie w tyle.

Do tej pory developerzy zadawali sobie dużo trudu, aby znaleźć przyczynę wielu błędów pojawiających się w IE6. Szukali rozwiązań, aby IE6 interpretowała kod tak jak każda nowsza przeglądarka jak Safari, Firefox lub wiele innych oferujących nowoczesne standardy. W wyniku ograniczeń IE6 deweloperzy byli zmuszeni do spędzania długiego czasu na rozwiązywaniu błędów, podczas gdy inne przeglądarki umożliwiają tworzenie zaawansowanych projektów. W związku z tym przestajemy sprawdzać kompatybilność naszych templatek w Internet Explorer 6 od stycznia 2010 roku. Wszystkie wcześniejsze nasze szablony i dodatki będą nadal kompatybilne z IE6. Zachęcamy Cię do aktualizacji IE6 do nowszych wersji.

 

Informujemy naszych klientów o nowej i bardzo korzystnej promocji, która juz wystartowała :)
Zaplanuj swoje zakupy i złap okazję.
Dla wszystkich, którzy planują zakupić więcej szablonów w naszym sklepie, mamy ofertę godną uwagi.
Zasady promocji są bardzo proste.
Jeśli zakupisz dwie dowolne templatki z naszego sklepu, dowolną trzecią dostaniesz gratis!

Oto sposób działania:
1. Kup 2 templatki (za jednym razem)
2. Zostaw nam wiadomość*: "Numer mojego zamówienia to:  (tu podaj numer zamówienia, znajdziesz go w e-mailu ze złożonym zamówieniem). Moja darmowa templatka to: (nazwa szablonu)"
3. Prześlemy Tobie donwload link z templatką, która wybrałeś

Pytania? Skontaktuj się z nami.

Nie przegap okazji!

Ważne:

  • Wartość trzeciej templatki musi być niższa (lub taka sama) od przynajmniej jednego z dwóch zakupionych szablonów.
  • * Wiadomość powinna zostać przesłana nie później niż w ciągu 3 dni od daty zakupu (pkt 1)


Ważne:
Joomla-Monster oferuje również inne promocje, które nie są powiązane z promocją "Kup 2, trzecią dostaniesz GRATIS!" .
Pamiętaj, że promocja "Kup 2, trzecią dostaniesz GRATIS!" nie wiąże się z żadnymi innymi promocjami w naszym sklepie.

Szablony, które nie mogą zaliczać się do promocji:
1. Zakupione z kuponem rabatowym (dostarczonym w: newleterze, facebooku itp.)
2. Szablony w ofercie specjalnej z 30% rabatem  (znajdziesz tą ofertę na stronie startowej)

 

Ważna informacja dla wszystkich klientów Joomla-Monster.pl. Otóż zaczynamy promocję, której zasadą będzie wypuszczanie 3 dowolnych i losowo wybranych szablonów w mega promocyjnej cenie. Cena szablonów będzie niższa o 30%, więc warto skorzystać. Promocja będzie trwać do odwołania :)

Zachęcamy do monitorowania okazji!

 

Aby oddać pełen obraz naszych szablonów, umieściliśmy wszystkie propozycje w jednym miejscu. Zalecamy, aby nie sugerować się ściśle kategorią tematyczną do której należy szablon. Niektóre projekty graficzne są tak elastyczne, że wystarczy wymienić główne zdjęcie, aby spojrzeć na szablon z zupełnie innej strony.

Zobacz wszystkie nasze szablony Joomla tutaj.

 

Nasz nowy szablon Joomla - DJ-Car-Company (Motoryzacja) z kategorii "Samochody & Pojazdy" wbrew pozorom jest bardzo prosty w obsłudze, szczególnie jeżeli będziesz chciał go odrobinę zmodyfikować. Główny obrazek templatki został umieszczony w pozycji "header", zmiana tylko tego jednego zdjęcia spowoduje, że szablon uzyska zupełnie inne oblicze. Załączone pliki źródłowe *.PSD pozwolą Tobie na szybką i łatwą modyfikację elementów graficznych szablonu.

Jeśli chodzi o wymianę logo, to sprawa jest równie prosta. Wystarczy nadpisać plik "logo.png" w katalogu "images" templatki Joomla.

Zachęcam do obejrzenia innej templatki, która w swojej prostocie jest podobna do DJ-Car-Company. W szablonie DJ-Real-Estate02 wymiana głównego obrazka będzie wyglądać identycznie jak w przypadku DJ-Car-Company. Natomiast, jeżeli chciałbyś użyć tę templatkę do innego tematu niż "Nieruchomości", tło szablonu - zielona trawa rozciągająca się horyzontalnie - to obrazek o nazwie "bg.jpg" w katalogu "images" templatki. Podmień ten plik na własny, jeśli chciałbyś uzyskać inne tło lub usuń go zupełnie.

Poprawiony: niedziela, 15 maja 2011 13:11
 

logoChcemy poinformować wszystkich naszych klientów o nowym statusie firmy. Nazwa i adres firmy uległy zmianie. Z dniem 1 sierpnia 2009 roku Joomla-Monster.com stała się własnością firmy Blue Constant Media Ltd.Nowy adres:

Blue Constant Media ltd.
46 Station Road,
Middlesex,
North Harrow,
HA2 7SE,
UK
Poprawiony: wtorek, 01 marca 2011 19:23
 
Strona 51 z 51