Nowości

new-bundle-dj-classifieds-essentials

Wprowadziliśmy do sprzedaży nowy pakiet dodatków, dodany z myślą o naszych klientach.

Jest to interesujący zestaw czterech dodatków dla Joomla: DJ-Classifieds, DJ-Suggester, DJ-Reviews i DJ-MediaTools. Dodatkowo zawiera wszystkie aplikacje dla komponentu DJ-Classifieds!

 

dj league german translation

Dodaliśmy pakiet języka niemieckiego dla dodatku DJ-League. Tłumaczenie jest już dostępne do pobrania całkowicie za darmo.

 

DJPassReset i Community Builder

Nasz dodatek DJ-PassReset współdziała teraz z komponentem Community Builder. Najnowsza aktualizacja zapewnia zgodność z tym popularnym rozwiązaniem społecznościowym dla Joomla.

 

biznesy

Jeden z naszych klientów uraczył nas świetnym artykułem, który zdecydowaliśmy się opublikować z uwagi na lekkie pióro, dowcipne spostrzeżenia. Na pewno wam się spodoba :)

 

joomla-gallery-videos-presetsZaktualizowany dodatek do tworzenia galerii i pokazu slajdów dla Joomla jest dostępny. Najnowsza wersja 2.12.0 zawiera 22 nowe funkcje i 7 poprawek.

 

dj-messages dodatek

Komponent DJ-Messages właśnie pojawił się w naszej ofercie. To łatwy w obsłudze dodatek dla Joomla, zaprojektowany dla użytkowników strony, z myślą o komunikacji między nimi.

 

Dostęp do strony e-commerce

Nie przestajemy rozbudowywać i ulepszać naszego szablonu dla sklepu internetowego ZoneStore (sklep internetowy) - wprowadziliśmy zgodność z WCAG dla tego rozwiązania sklepowego dla Joomla.

 

dj-classifieds aktualizacja wersja 3.7.4 betaPrzedstawiamy nową wersję Beta dodatku ogłoszeniowego DJ-Classifieds, aby użytkownicy mogli sprawdzić, co nowego, i powiedzieć nam, czy wszystko działa dobrze i co według nich powinno być poprawione.

 
Strona 3 z 39