Nowości

Aktualizacja szablonu JM ZoneStore

Zaktualizowaliśmy szablon JM ZoneStore (Sklep internetowy). Najnowsza aktualizacja wprowadza pewne ulepszenia, poprawki błędów oraz nową wersję Joomla i rozszerzeń.

 

dj-catalog2-wersja39-nowe-funkcje

Z przyjemnością informujemy, że ukazała się nowa wersja DJ-Catalog2 - rozszerzenia dla koszyka zakupów i katalogu produktów w Joomla. Aktualizacja przynosi wiele nowych funkcji, o które wielu użytkowników prosiło.

 

aktualizacja-dj-league102

DJ-League został zaktualizowany o nową funkcję. Obecna wersja tego rozszerzenia do zarządzania wydarzeniami sportowymi to 1.0.2.

 

aktualizacja-dj-notifications.10

Zaktualizowaliśmy DJ-Notifications - darmowy dodatek dla Joomla, służący do wyświetlania powiadomień systemowych. Dostępnę są teraz dwa nowe motywy + tryb adaptacyjny, który automatycznie dostosuje motyw do trybu systemu operacyjnego / przeglądarki (ciemny / jasny).

 

Aktualizacja szablonów Joomla

Zaktualizowaliśmy 5 szablonów ogłoszeniowych dla Joomla. Najnowsza aktualizacja wprowadza pewne ulepszenia, poprawki błędów oraz nową wersję Joomla i rozszerzeń.

 

paynow-djcf-plPojawił się nowy dodatek do płatności w DJ-Classifieds: PayNow. Nasze rozszerzenie ogłoszeniowe dla Joomla działa teraz z 28 bezpłatnymi dodatkami płatności.

 

DJ-Canonical 1.1

Zapraszamy do używania stabilnej wersji dodatku DJ-Canonical. Jest to kolejna darmowa wtyczka, którą udostępniamy społeczności, która może pomóc w optymalizacji SEO na stronach Joomla!

 

 

Wesołych Świąt Wielkanocnych! Z tej okazji oferujemy rabat na nasze szablony i rozszerzenia Joomla.

 
Strona 3 z 51