Nowości

dj-classifieds aktualizacja wersja 3.7.4 betaPrzedstawiamy nową wersję Beta dodatku ogłoszeniowego DJ-Classifieds, aby użytkownicy mogli sprawdzić, co nowego, i powiedzieć nam, czy wszystko działa dobrze i co według nich powinno być poprawione.

 

Premiera Joomla 3.8.11

Joomla w wersji 3.8.11 jest oficjalnie dostępna. Jest to aktualizacja naprawiająca błędy dla serii Joomla 3.x, w tym ponad 35 poprawek i ulepszeń. Strony internetowe korzystające z Joomla 3.x należy również uaktualnić.

Jeżeli stronę opartą na Joomla 3, pamiętaj o uaktualnieniu do najnowszej wersji systemu.

 

10 część kursu Joomla

Tworzenie stron WWW z Joomla jest proste. 10-ta część darmowego kursu to obszerny temat, który dotyczy niezbędnych dodatków. Niezbędnych aby rozbudować witrynę o dodatkowe funkcjonalności takie jak np. galeria zdjęć.

 

jak zarabiacIstnieje wiele możliwości zarabiania w sieci. Można to zrobić poprzez wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy, czy poprzez programy afiliacyjne.

 

djeasycontact 149 ver

Problem związany z Captcha został rozwiązany. Najnowsza wersja modułu kontaktowego (1.4.9) wprowadza poprawkę, która wpływa na integrację reCaptcha.

 

gift-card

Wyślemy Ci kartę podarunkową o wartości $100 USD do naszego sklepu w zamian za krótką (trwającą od 20 do 50 sekund) recenzję wideo naszego produktu. I jako dodatkowy bonus, wybierzemy także najlepszy film, którego autor wygra pakiet Wszystkich produktów o wartości $299 USD.

 

1-instagram-530

Kolejna aktualizacja wewnętrznego komunikatora DJ-Messages dla Joomla. Najnowsza wersja 1.0.8 wprowadza wtyczkę "System - DJ-Messages" i nowe parametry.DJ-Classifieds jest teraz lepiej zintegrowany z DJ-Messages, oferując opcję wyświetlania kontroli zgody dla użytkowników w procesie rejestracji i kiedyużytkownik edytuje profil.

 

jmpl 0001

Zobacz jak obsługiwać i prowadzić sklep internetowy. Przygotowaliśmy zestaw filmów instruktażowych, opisujących nasz system sklepowy i uwzględniających szerokie możliwości konfiguracji tak by miały zastosowanie w każdej branży.

 
Strona 4 z 39