Nowości

Aktualizacja quickstart dla DJ-ClassifiedsCałkiem niedawno premierą miałą wersja 3.8 komponentu DJ-Classifieds. Teraz zaktualizowaliśmy również pakiety Quickstart dla tego rozszerzenia.

 

Dodatek PayPal Plus

Pojawił się nowy dodatek do płatności w DJ-Classifieds: PayPal PLUS. Nasze rozszerzenie ogłoszeniowe dla Joomla działa teraz z 27 bezpłatnymi dodatkami płatności.

 

EF4 Framework aktualizacja

Pojawiła się kolejna aktualizacja frameworka EF4 Joomla, która tym razem przynosi jedną poprawkę i pewne ulepszenia.

 

funkcja-lazy-loading-j4-art

Szybkość ładowania obrazków znacząco wpływa na płynne wyświetlanie strony internetowej, a także pierwsze wrażenia i reakcje odwiedzających witrynę. Obrazki są nieodłącznym elementem serwisu. Przykuwają uwagę, co bardzo często powoduje, że ze względu na ich wykorzystanie rozmiar strony staje się zbyt duży.

 

Funkcja Workflow w Joomla 4

Treść jest istotną częścią witryny ze względu na wiele czynników, m.in. wpływ na konwersję osób odwiedzających stronę na klientów czy pozycję serwisu w rankingach wyszukiwarek, czyli SEO.

 

Promocja Świąteczna 2020

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż! Przygotowaliśmy dla Was z tej okazji wyjątkowy prezent: 20% rabatu na szablony i rozszerzenia Joomla.

 

djcf-aktualizacja-38

Przedstawiamy ważną aktualizację DJ-Classifieds, rozszerzenia ogłoszeniowego dla Joomla. Na pewno spodobają się Wam wprowadzone zmiany i ulepszenia. Zobacz co dodaliśmy w stabilnej wersji 3.8.

 

Szablony email Joomla 4

Skoncentrujmy się na nowej funkcji Joomla 4, uważanej za jedno z istotnych ulepszeń: konfigurowalne szablony wiadomości e-mail.

 
Strona 5 z 51