Nowości

biznesy

Jeden z naszych klientów uraczył nas świetnym artykułem, który zdecydowaliśmy się opublikować z uwagi na lekkie pióro, dowcipne spostrzeżenia. Na pewno wam się spodoba :)

 

joomla-gallery-videos-presetsZaktualizowany dodatek do tworzenia galerii i pokazu slajdów dla Joomla jest dostępny. Najnowsza wersja 2.12.0 zawiera 22 nowe funkcje i 7 poprawek.

 

dj-messages dodatek

Komponent DJ-Messages właśnie pojawił się w naszej ofercie. To łatwy w obsłudze dodatek dla Joomla, zaprojektowany dla użytkowników strony, z myślą o komunikacji między nimi.

 

Dostęp do strony e-commerce

Nie przestajemy rozbudowywać i ulepszać naszego szablonu dla sklepu internetowego ZoneStore (sklep internetowy) - wprowadziliśmy zgodność z WCAG dla tego rozwiązania sklepowego dla Joomla.

 

dj-classifieds aktualizacja wersja 3.7.4 betaPrzedstawiamy nową wersję Beta dodatku ogłoszeniowego DJ-Classifieds, aby użytkownicy mogli sprawdzić, co nowego, i powiedzieć nam, czy wszystko działa dobrze i co według nich powinno być poprawione.

 

Premiera Joomla 3.8.11

Joomla w wersji 3.8.11 jest oficjalnie dostępna. Jest to aktualizacja naprawiająca błędy dla serii Joomla 3.x, w tym ponad 35 poprawek i ulepszeń. Strony internetowe korzystające z Joomla 3.x należy również uaktualnić.

Jeżeli stronę opartą na Joomla 3, pamiętaj o uaktualnieniu do najnowszej wersji systemu.

 

10 część kursu Joomla

Tworzenie stron WWW z Joomla jest proste. 10-ta część darmowego kursu to obszerny temat, który dotyczy niezbędnych dodatków. Niezbędnych aby rozbudować witrynę o dodatkowe funkcjonalności takie jak np. galeria zdjęć.

 

jak zarabiacIstnieje wiele możliwości zarabiania w sieci. Można to zrobić poprzez wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy, czy poprzez programy afiliacyjne.

 
Strona 5 z 40