środa, 23 stycznia 2019 11:50

5-popularnych-123

Za nami rok 2018, więc już najwyższa pora na krótkie blogowe podsumowanie. Przygotowaliśmy listę artykułów, które cieszyły się największą popularnością wśród odwiedzających naszą stronę.

Przez cały poprzedni rok intensywnie pracowaliśmy na to, aby dzięki naszym artykułom, użytkownicy byli bliżej Joomli, lepiej rozumieli pewnie rozwiązania i umieli wprowadzić je w życie.

2018 był wyjątkowo dobrym rokiem jeśli chodzi o liczbę odwiedzin naszych publikacji na blogu.

Pokazuje to, że nie tylko zwiększa się ruch na naszej stronie, ale również nie maleje zainteresowanie systemem zarządzania treścią: CMS Joomla!

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym naszą stronę za zainteresowanie naszymi treściami, i oczywiście za korzystanie z naszych szablonów dla Joomla.

Poniżej lista 5 najpopularniejszych artykułów w 2018 roku:

Joomla SSL - jak uruchomić HTTPS w Joomla

Artykuł przedstawia zasady korzystania z SSL na stronie internetowej. Jest to przegląd najważniejszych informacji dotyczących certyfikatów SSL. Można dowiedzieć się z niego co dokładnie oznaczenie wymuszenie HTTPS w Joomla, jakie istnieją obecnie typy certyfikatów SSL, oraz jak włączyć obsługę takiego protokołu w witrynie Joomla.

Jak zainstalować i skonfigurować język w Joomla 3?

System Joomla umożliwia rozbudowaną kontrolę języków i tworzenie wielojęzycznych stron internetowych. Pakiety językowe kompatybilne z Joomla 3.x można instalować bezpośrednio w zapleczu Joomla. W naszym artykule pokazujemy jak skutecznie zainstalować i zmienić język dla strony działającej na Joomla 3.x. Istnieją na to dwa sprawdzone sposoby.

Jak wygenerować klucz Google Maps API

Ze względu na wprowadzony przez Google system rozliczeniowy dotyczący korzystania z Google Maps na stronach internetowych przygotowaliśmy artykuł bliżej przedstawiający tą kwestię. Z treści dowiesz się między innymi, że wprowadzenie komercyjnej usługi przez Google nie oznacza, że właściciele mniejszych stron są narażeni na dodatkowe opłaty. Znajduje się tam także film, który pokazuje jak wygenerować klucze API do Google Maps.

10 darmowych modułów dla Joomla

Czy wiesz, że w zeszłym roku opublikowaliśmy zestaw 10 darmowych modułów dla Joomla, które nie dość że mogą okazać się bardzo przydatne to mogą być pobrane bezpośrednio ze strony przez każdego użytkownika. Dodamy tylko, że każdy z modułów oprócz podstawowej wersji w języku angielskim posiada polskie tłumaczenie!

Jak założyć portal ogłoszeniowy

To bardzo interesujący tekst dotyczący tworzenia portalu ogłoszeniowego. Udowadniamy, że taki proces nie musi być trudnym i wymagającym wyzwaniem. Polecamy ten artykuł wszystkim użytkownikom, którzy planują uruchomienie strony internetowej przeznaczonej do prezentacji ogłoszeń a opartej na szablonie ogłoszeniowym dla Joomla. W tekście poruszamy takie kwestie jak instalacja szablonu, zarabianie na stronie internetowej, dodatkowe funkcje dla portalu ogłoszeniowego oraz wiele innych!