wtorek, 30 sierpnia 2016 10:23

joomla-monster-nowe-ceny-dluzsza-subskrypcja

Właśnie zaktualizowaliśmy ceny szablonów oraz zasady na których przyznajemy subskrupcje na dodatki.

Dlaczego?

Jest to spowodowane unifikacją cen dla Joomla-Monster.com oraz Joomla-Monster.pl.

  • Ceny szablonów zmieniły się (są teraz adekwatne do ilości dodatków, które zostały użyte w szablonie)
  • Subskrypcje na dodatki użyte w szablonach zostały wydłużone do 3 miesięcy (w zamian za wcześniejsze 1 miesięczne subskrypcje).

Od teraz każdy zakup subskrypcji na szablon wiąże się z 3 miesięczną subskrypcją na dodatki na DJ-Extensions!

Co dostajesz po zakupie?

Po zakupie subskrypcji na szablon na Joomla-Monster.pl otrzymasz 6 miesięczną subskrypcję na szablon w Joomla-Monster.pl z możliwością otrzymania wsparcia technicznego oraz możliwością pobierania kompletnej paczki (quickstart, templatka, źródła .psd) oraz dostępem do uaktualnień.

Uwaga: Szablony oraz dodatki możesz używać bez ograniczeń czasowych. Aktywna subskrypcja daje dostęp do działu pobierania plików oraz naszego wsparcia technicznego ale szablon i dodatki będą działały tak samo po wygaśnięciu subskrypcji jak i w jej trakcie.

Co z komercyjnymi dodatkami użytymi w templatce?

Wraz z zakupem subskrypcji na szablon otrzymasz 3 miesięczne subskrypcje na wszystkie komercyjne dodatki od DJ-Extensions, które zostały użyte w szablonie (subskrypcja na DJ-Extensions.com upoważnia cię do 3 miesięcznego korzystania ze wsparcia technicznego dla dodatków, możliwości dostępu do działu "Downloads" gdzie możesz pobierać uaktualnione wersje dodatków).

Konto na DJ-Extensions.com zostanie automatycznie utworzone i dostęp do niego będzie taki sam jak do twojego konta na Joomla-Monster.pl. W przypadku, gdy już posiadasz konto na DJ-Extensions.com (weryfikacja następuje po adresie email) - nowe subskrypcje zostaną przypisane do już istniejącego konta.

Pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tych zmian (lub czegokolwiek innego) - skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego tutaj.