poniedziałek, 14 października 2019 16:05

Aktualizacja dodatków DJ-Classifieds

3 aplikacje, 1 moduł i 1 wtyczka dla DJ-Classifieds otrzymały nowe funkcje, a 5 aplikacji i wtyczka do płatności Stripe zyskały poprawki. Ta aktualizacja jest związana z najnowszą aktualizacją DJ-Classifieds do wersji 3.7.8.

Nowe funkcje zostały wprowadzone w:

  • File Attachments App: Powiadomienie e-mail do administratora, gdy użytkownik prześle pliki w profilu.

powiadomienie email

Funkcja, która pozwala użytkownikom bezpiecznie i potajemnie przesyłać załączniki do profilu, jest naprawdę przydatna, gdy administrator witryny musi zebrać pewne informacje od użytkowników (na przykład, gdy potrzebujesz dodatkowych dokumentów od sprzedawców w celu weryfikacji dla zastosowania odznaki zweryfikowanego sprzedawcy).

Teraz proces można usprawnić, ponieważ administrator może być natychmiast powiadamiany o nowych plikach przesłanych przez użytkownika do profilu.

  • Coupons App: Wyłącz pole kuponu na stronie zakupu subskrypcji

wyłączenie kuponów

Coupons App pozwala administratorowi generować i udostępniać kupony rabatowe, które można wykorzystać do płatności w DJ-Classifieds.

Teraz możesz wyłączyć pole kuponu na stronie zakupu subskrypcji, jeśli nie chcesz zezwalać na korzystanie z kuponów do kupowania planów.

Dodatkowe kategorie

Multicategories App zwiększa funkcjonalność DJ-Classifieds, umożliwiając ogłoszeniodawcom publikowanie ogłoszeń w wielu kategoriach jednocześnie.

Wcześniej dodatkowe kategorie były widoczne tylko na stronie szczegółów ogłoszenia, teraz pojawiają się również na listach ogłoszeń.

nowe wykresy statystyk

Dodaliśmy nowy układ do modułu statystyk administratora.

Jest to alternatywny sposób prezentacji danych statystycznych w zapleczu administracyjnym Twojej witryny. Moduł statystyk administracyjnych jest jednym z trzech modułów statystycznych dostępnych dla DJ-Classifieds.

Pozostałe to moduły statystyk ogłoszeń i statystyk ogólnych.

  • Wtyczka User points: Dodaj punkty do profili użytkowników z określonych grup użytkowników

Profile użytkowników w określonych grupach

Zamiast przyznawać punkty wszystkim użytkownikom, wybierz grupy użytkowników, do których punkty należy przypisać po rejestracji.

Zapewnienie użytkownikom punktów na początku może pomóc im zacząć korzystać z Twojej witryny na początku.

Później użytkownicy mogą kupić więcej punktów.

10+ Poprawek

To nie wszystko. Zastosowaliśmy także ponad 10 poprawek do naszych aplikacji, modułów i wtyczek.

Aby uzyskać pełną listę aktualizacji rozszerzeń, zobacz listę zmian tutaj.

Zmiany te dotyczą aktualizacji 3.7.8 dla DJ-Classifieds. Dowiedz się więcej o tym, co się zmieniło: aktualizacja DJ-Classifieds 3.7.8 przynosi ponad 120 zmian