czwartek, 15 listopada 2018 11:10

Promocja Czarny Piątek

Nadchodzi ten czas w roku kiedy możesz w końcu rzucić się na te wszystkie produkty, na które oszczędzałeś pieniądze.

To wymarzona chwila dla wszystkich rasowych łowców okazji!

Przypominamy, że ten okres promocyjny pochodzi z amerykańskiego rynku i powiązany jest ze Świętem Dziękczynienia - Thanksgiving Day.Czarny Piątek (Black Friday) i następujący po nim Poniedziałek czyli Cyber Monday, od pewnego czasu z powodzeniem działają w Polsce.

Od teraz, możesz nabyć nasze profesjonalne, wielofunkcyjne szablony dla Joomla (wraz z dołączonymi do nich dodatkami, na które uzyskasz 3 miesięczną subskrypcję w cenie zakupu) o -40% taniej.

Wystarczy, że użyjesz kuponu: BFCM18 aby skorzystać z tej zniżki

Promocja potrwa do poniedziałku (zwanego potocznie Cyber Monday), 26tego Listopada 2018 (włącznie). Nie przegap tej okazji.

Życzymy udanych zakupów podczas Czarnego Piątku!

To jednak nie wszystko. Proponujemy przyjrzeć się również zniżkom oferowanym przez inne nasze strony. Jeżeli szukasz profesjonalnych dodatków dla Joomla lub motywów dla WordPress musisz koniecznie zapoznać się z ofertami prezentowanymi poniżej:

  • DJ-Extensions.com (dodatki dla Joomla)

DJ-Extensions.com oferuje profesjonalne dodatki dla Joomla w obniżonej cenie.

Teraz możesz skorzystać z -40% rabatu na dowolną pojedynczą subskrypcję na dodatki, aplikacje, zestawy dodatków oraz plany deweloperskie. Np. plan DJ-Classifieds + All apps (czyli kompletny zestaw do zbudowania portalu ogłoszeniowego) za $90 na 6 miesięcy (zamiast $150)!

  • Pixelemu.com (Motywy dla WordPress)

Pixelemu.com oferuje profesjonalne motywy dla WordPress (wiele z nich spełnia założenia dostępności opisane w wytycznych WCAG 2.0).

Teraz możesz skorzystać ze zniżki -40% na dowolny motyw (można płacić w złotówkach przez Paylane).

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące promocji, zostaw komentarz albo skontaktuj się z nami bezpośrednio.