poniedziałek, 13 grudnia 2021 14:25

Dodatek DJ-Accessibility

Zaktualizowaliśmy nasz dodatek DJ-Accessibility dla Joomla i WordPress, który  pomaga zapewnić zgodność strony ze standardami WCAG. Do niedawna był on dostępny wyłącznie dla szablonów Yootheme. Teraz można go używać z dowolnym szablonem Joomla czy motywami Wordpress.

Aktywni abonenci dodatku DJ-Accessibility mogą pobrać najnowszą wersję bezpośrednio z sekcji pobierania.

Kup DJ-Accessibility za jedyne 35 €.

Dodatek DJ-Accessibility (WCAG) 

Zwiększ dostępność swojej witryny opartej na Joomla lub WordPress dzięki wielu łatwym w użyciu funkcjom i spraw, aby Twoja witryna była przyjazna dla wszystkich. Dostępność jest kluczowym elementem dla wszystkich stron internetowych a nasze rozszerzenie pomaga to zapewnić. Możesz wyświetlić opcje ułatwień dostępu w wyskakującym panelu lub nowoczesnym i przejrzystym pasku narzędziowym.

  • Opcje ułatwień dostępu w wyskakującym panelu:

Wyskakujące okienko z opcjami ułatwień dostępu

  • Opcje ułatwień dostępu na pasku narzędzi:

Opcje na pasku narzędzi

Główne funkcje dodatku

Czytnik ekranu

Czytnik ekranu to jeden z podstawowych elementów dla dostępności stron. Czytniki mogą czytać na głos tekst osobom z wadami wzroku i mogą pomóc im poruszać się po stronie.

Nawigacja za pomocą klawiatury

Nawigacja za pomocą klawiatury ma kluczowe znaczenie dla nawigacji i interakcji z zawartością internetową bez myszy lub touchpada. Obejmuje przechodzenie między polami formularzy i innymi elementami interaktywnymi. Panel opcji DJ-Accessibility można łatwo uzyskać za pomocą klawiatury.

Wysoki kontrast, rozmiar czcionki i nie tylko

DJ-Accessibility sprawia, że ​​Twoja witryna jest bardziej dostępna dla wszystkich, zapewniając wysoki kontrast, rozmiar czcionki, czytnik ekranu, podświetlanie linków, opcje wysokiego nasycenia i wiele więcej!

Sprawdź witrynę Demo DJ-Accessibility

Cennik

Dodatek DJ-Accessibility można uzyskać w trzech różnych planach cenowych:

Więcej informacji