środa, 30 stycznia 2019 17:41

nowy-dfj

Od premiery wersji beta DJ-Classifieds 3.7.6 minęło kilka tygodni. Dodaliśmy nowe funkcje, wprowadziliśmy poprawki, i stabilna wersja jest już gotowa!

Dziękujemy wszystkim, którzy skomentowali wersję beta, podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami i pomysłami. Bardzo to doceniamy.

Nowe funkcje dodane do wersji DJ-Classifieds 3.7.6 stabilnej:

Liczba odsłon ogłoszenia

Teraz odwiedzający stronę mogą zobaczyć liczbę odsłon w sekcji szczegółów danego ogłoszenia:

DJ-Classifieds-displays-number

Ta liczba jest również widoczna w zapleczu administratora strony podczas edycji ogłoszenia:

DJ-Classifieds-hits-number-backend

Widget "pomocy technicznej"

Widżet to całkowicie nowa funkcja, która pomoże Ci szybciej znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania i skontaktować się z nami bezpośrednio od zaplecza komponentu DJ-Classifieds.

Widżet jest automatycznie publikowany w zapleczu komponentu DJ-Classifieds i można go łatwo wyłączyć, jeśli nie jest potrzebny.

Po aktualizacji DJ-Classifieds do wersji 3.7.6 zauważysz małą ikonę w prawym dolnym rogu komponentu DJ-Classifieds. Po kliknięciu możesz zobaczyć dostępne opcje:

support-widget

Umożliwia to przeglądanie:

  • Artykułów i samouczków dotyczących dokumentacji komponentów dla Joomla
  • Dodawania tzw. "ticketów" czyli zgłoszeń dotyczących pomocy technicznej
  • Rozmowę z botem - możesz zadawać pytania dotyczące poszukiwanych odpowiedzi i bazując na zawartości naszej bazy otrzymać jako podpowiedzi sugerowane artykuły

Na bieżąco dodajemy artykuły do tego widżetu, a wkrótce będzie można przejrzeć już wszystkie dokumentacje i samouczki dotyczące naszych komponentów.

Możesz w prosty sposób wyłączyć widżet. Aby to zrobić, otwórz komponent DJ-Classifieds, przejdź do "Opcji", wybierz "Parametry globalne", a tam znajdziesz opcję "Widżet wsparcia".

support widget parameters

Aktualizacja API dla Authorize.net

AuthorizeNet to wtyczka płatności zgodna z DJ-Classifieds. Oznacza to, że użytkownicy mogą dokonywać płatności za jej pomocą.

Ta wtyczka została dodana jakiś czas temu, a w międzyczasie AuthorizeNet zmienił interfejs API i wtyczka nie działała przez jakiś czas.

Zrobiliśmy aktualizację nowego interfejsu API i płatności działają teraz całkowicie poprawnie.

Więcej informacji o tej aktualizacji: