poniedziałek, 30 sierpnia 2021 10:56

DJ-ImageSlider kompatybilny z J4

Z przyjemnością informujemy, że najnowsza wersja DJ-ImageSlider w pełni współpracuje z Joomla 4.

Najnowsza wersja (v.4.2) popularnego rozszerzenia Joomla do tworzenia slajdów - DJ-ImageSlider - przynosi pełne wsparcie dla Joomla 4.

Obejmuje to przepisane zaplecze komponentu dla korzystania z nowych układów i pól w najnowszej wersji Joomla.

DJ-ImageSlider i Joomla 4

Napisaliśmy ponownie zaplecze naszego darmowego rozszerzenia Joomla do pokazów slajdów, tak by dostosować je do pracy z natywnymi stylami Joomla 4.

Obejrzyj to krótkie wideo poniżej:

Wszystkie funkcje, które znasz z Joomla 3 działają z Joomla 4.

Nowa strona demonstracyjna dla DJ-ImageSlider dla Joomla 4

Zobacz koniecznie nową stronę demonstracyjną DJ-ImageSlider dla Joomla 4 zbudowaną na domyślnym szablonie Joomla 4 - Cassiopeia.

Pobierz DJ-ImageSlider dla Joomla 4

Najnowsza wersja DJ-ImageSlider 4.2 jest dostępna za darmo.

Możesz ją zainstalować na świeżych instancjach Joomla 3 i Joomla 4 lub zaktualizować istniejące instalacje do najnowszej wersji bez utraty żadnych utworzonych slajdów.

Instalacja na Joomla 4 i aktualizacja z Joomla 3 do Joomla 4

Pobierz najnowszą wersję, 4.2, i możesz ją łatwo zainstalować na Joomla 4.

Możesz również uaktualnić z Joomla 3.10 do Joomla 4 z zainstalowanym DJ-ImageSlider, a wszystkie ustawienia i slajdy, które już utworzyłeś będą również migrować do najnowszej wersji. Jeśli przeprowadzasz aktualizację - pamiętaj, aby najpierw zaktualizować DJ-ImageSlider do najnowszej wersji 4.2, a następnie uaktualnić do Joomla 4.

Pamiętaj - aktualizacja do Joomla 4 nie jest zwykłą aktualizacją - MUSISZ zrobić kopię zapasową i przechowywać ją w bezpiecznym miejscu. Po pierwsze, upewnij się, że wszystkie rozszerzenia i szablony, których używasz są kompatybilne z Joomla 4 - możesz dowiedzieć się więcej o procesie aktualizacji z tego artykułu.

POBIERZ WERSJĘ 4.2 DJ-IMAGESLIDER

Chcesz wiedzieć więcej?