poniedziałek, 21 października 2019 13:40

dj-image-slider

Na blogu strony Watchful pojawiło się ostatnio interesujące podsumowanie: 20 najlepszych rozszerzeń Joomla w 2019 roku. Nasz DJ-ImageSlider znajduje się na tej liście.

Wymienione rozszerzenia dla Joomla są najczęściej instalowane przez użytkowników Watchful. DJ-ImageSlider zajął 17 miejsce, z wynikiem 8,71%.

To dla nas zaszczyt, że nasz komponent został uwzględniony jako jedno z 20 najpopularniejszych rozszerzeń.

ZOBACZ LISTĘ 20 NAJLEPSZYCH ROZSZERZEŃ JOOMLA W 2019 ROKU

Co to jest DJ-ImageSlider?

Jest to niekomercyjne, responsywne rozszerzenie służące do wyświetlania slajdów w Joomla, którym można łatwo zarządzać za pomocą komponentu i modułów Joomla.

Daje to możliwość tworzenia nieograniczonej liczby grup i slajdów. Wyświetlane slajdy mogą mieć tytuł, opis i mogą być powiązane z dowolnym artykułem Joomla, pozycją menu lub innym adresem URL, a nawet nie być połączone.

Slajdy mogą być zorganizowane w nieograniczoną liczbę kategorii, a każda kategoria może mieć nieograniczoną liczbę slajdów.

Pobierz DJ-ImageSlider

Nadchodzi aktualizacja

Pragniemy poinformować, że w najbliższej przyszłości planujemy aktualizację DJ-ImageSlider do wersji 4.1 Stabilnej. Najnowsza dostępna wersja to DJ-ImageSlider 4.1 Beta wydana w maju 2019 r.

Wersja beta była dość ważna, ponieważ przyniosła wiele nowych funkcji w kontekście opcji dostosowywania slajdów. Użytkownicy mają możliwość skonfigurowania slajdów w nowy sposób.

Slajdy mogą mieć nieregularne kształty, dostosowane kolory dla każdego elementu.

Wprowadzone zmiany dotyczą:

  • Dostosowywanie czcionek (tytuł, opis, czytaj więcej)
  • Funkcja "border radius" dla modułu slajdów

dj-imageslider-cfc

Chcesz wiedzieć więcej?