czwartek, 02 września 2021 11:42

Aktualizacja DJ-MegaMenu 4.3Nowa wersja DJ-MegaMenu wprowadza nowe funkcje, pełną kompatybilność z Joomla 4 oraz kilka poprawek błędów.

DJ-MEGAMENU 4.3 W WERSJI PRO

POBIERZ DJ-MEGAMENU 4.3 W WERSJI LIGHT

Nowe funkcje (dostępne w wersji Pro)

Odznaki (Etykiety)

Dodaliśmy możliwość dodawania etykiet do każdej pozycji menu.

Pozwala to na szybkie wyróżnienie pozycji menu i skupienie wzroku na danej pozycji. Możesz użyć tej funkcji, aby np. pokazać nowości na stronie.

Etykiety w megamenu

Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać tekst i wybrać kolor plakietki (etykiety) w zakładce Opcje DJ-MegaMenu, a pojawi się ona z przodu pozycji menu.

Etykiety w megamenu

Pokazuj tylko ikony

DJ-MegaMenu do tej pory pozwalał na dodanie ikony do pozycji menu - a teraz dodaliśmy również funkcję, dzięki której można ukryć tekst, a tym samym wyświetlić samą ikonę. Ułatwia to budowanie menu opartego wyłącznie na piktogramach.

Wyświetlanie samych ikon to przydatna funkcja, jeśli chcesz aby zawartość menu zajmowała bardzo wąski obszar. Jest to również świetne rozwiązanie do wyświetlania menu z ikonami społecznościowymi.

Zapoznaj się z przykładem użycia tylko ikon:

Ikony bez tekstu

Tak wygląda ta opcja "Hide item name" w zapleczu witryny:

Opcja wyświetlania samych ikon

Nowy motyw DJ-MegaMenu

Podczas tworzenia nowej wersji demo dla DJ-MegaMenu, przygotowaliśmy nowy motyw o nazwie "Modern". Nowy motyw opiera się głównie na minimalizmie i nowoczesnym wyglądzie strony. Będzie on świetnym dodatkiem do każdej strony internetowej.

Nowy motyw MegaMenu

Efekty off-canvas w Joomla 4

Efekty off-canvas (można wybierać spośród 14 dostępnych efektów) działają już w Joomla 4, ale nie są obsługiwane przez domyślny szablon Joomla4 - Cassiopeia.

Dowiedz się więcej o efektach Off-canvas DJ-MegaMenu

Nowa strona demo DJ-MegaMenu

Strona demonstracyjna DJ-MegaMenu została całkowicie zmieniona. Strona korzysta z nowego motywu (Modern), najnowszej wersji rozszerzenia Menu (4.3), a co najważniejsze, jest oparta na Joomla 4.

ODWIEDŹ STRONĘ DEMONSTRACYJNĄ DJ-MEGAMENU

Poprawki błędów

W najnowszej aktualizacji wprowadziliśmy też kilka poprawek.

ZOBACZ LISTĘ ZMIAN DLA WERSJI 4.3

Przypominamy, że rozszerzenie DJ-MegaMenu dostępne jest w dwóch wersjach - premium i light.

Wersja Light nie posiada niektórych funkcji premium, ale można ją pobrać bezpłatnie, a także w razie potrzeby można ją uaktualnić do wersji Mega Menu Pro.

POBIERZ DJ-MEGAMENU LIGHT ZA DARMO

Dowiedz się więcej