czwartek, 15 kwietnia 2021 16:14

aktualizacja-dj-notifications.10

Zaktualizowaliśmy DJ-Notifications - darmowy dodatek dla Joomla, służący do wyświetlania powiadomień systemowych. Dostępnę są teraz dwa nowe motywy + tryb adaptacyjny, który automatycznie dostosuje motyw do trybu systemu operacyjnego / przeglądarki (ciemny / jasny).

Najnowsza wersja wprowadza dwa nowe motywy (oprócz „flat” - kolorowego motywu), aby sprostać nowoczesnym standardom systemów operacyjnych i przeglądarek.

Pobierz najnowszą wersję DJ-Notifications

Możesz użyć wszystkich ustawień związanych ze sposobem wyświetlania powiadomień dla każdego z dostępnych motywów. Podczas konfigurowania dodatku możesz zdecydować o pozycji wyświetlania powiadomień, czy pasek postępu będzie wyświetlany, ukryć lub pokazać nagłówki, ikony oraz przycisk zamykania oraz ustawić inne parametry.

1. Motyw "Light (jasny)" [NOWOŚĆ]

light-theme-dj-notifications10

2. Motyw "Dark (ciemny)" [NOWOŚĆ]

dark-theme-dj-notifications10

3. Motyw "Flat"

Wciąż możesz używać motywu "Flat", który oferuje kolorowe powiadomienia:

flat-theme-dj-notifications10Tryb adaptacyjny

Dodatkowo znajdziesz teraz również nowy tryb, który możesz wybrać z selektora motywu - „Adaptive”.

Po wybraniu tego motywu system automatycznie przełączy motywy na podstawie motywu systemu lub przeglądarki.

Po wybraniu motywu „Adaptive” DJ-Notifications dopasuje się do motywu użytkownika, wybierając sposób powiadomień, który będzie dobrze pasował do bieżącego stanu przeglądarki / systemu. Gdy tryb systemowy to Jasny, stosowany jest motyw „Light”, a gdy jest ciemno, motyw DJ-Notifications automatycznie przełącza się na motyw „Dark”.

Zobacz, jak to działa na przykładzie macOS, gdy Wygląd zmienia się z jasnego na ciemny, podobnie zmienia się styl powiadomień.
adaptive-dj-notifications2-dj-notifications10

Wybór motywu

Wybór motywu jest teraz możliwy korzystając z listy do wyboru, którą znajdziesz w ustawieniach dodatku.

dj-notif-motywy

Dla DJ-Notifications dostępne jest aktualne polskie tłumaczenie językowe, które można za darmo pobrać ze strony DJ-Extensions.

Więcej informacji