środa, 03 czerwca 2020 15:40

Motyw WordPress Eco Energy

Eco Energy to stylowy motyw dla WordPress o nowoczesnym wyglądzie, który idealnie pasuje do witryny osobistej lub firmowej.

Uwaga: ten artykuł dotyczy motywu Wordpress stworzonego przez naszą siostrzaną markę PixelEmu, który dostarcza motywy WordPress spełniające wymogi dostępności stron internetowych (WCAG i ADA).

Motyw ten jest uniwersalny i może być stosowany dla dostawcy energii odnawialnej, firmy zajmującej się recyklingiem, firmy / agencji zajmującej się ekologią i biologią, organizacji ochrony środowiska i podobnych projektów.

Ten motyw zawiera wbudowane widżety i narzędzia do udanej prezentacji firmy. Można ich użyć do pokazania twoich usług, referencji, członków zespołu oraz informacji o twoich pracach i zasobach. Dostępny jest bogaty zestaw pomocnych opcji do skonfigurowania na zapleczu kompozycji.

Motyw posiada zgodność z WCAG i ADA, spełnia standardy WCAG 2.1 w celu dostosowania strony internetowej dla osób z różnymi niepełnosprawnościami oraz umożliwia stworzenie dostępnej strony internetowej (często wymaganej przez prawo).

Kup motyw WordPress Eco Energy za $89

Wp motyw

Strona demo motywu Eco Energy

Polecamy sprawdzenie strony demonstracyjnej tego uniwersalnego motywu WordPress.

Pomimo, że jest on przeznaczony głównie dla firmy zajmującej się energią ekologiczną, ale może być wykorzystywany w różnych przedsiębiorstwach.

Kupując ten motyw WordPress otrzymasz kopię demonstracyjną, którą można łatwo zainstalować, a następnie zaimplementować wraz z danymi.

Strona demonstracyjna jest zoptymalizowana pod kątem rekomendacji WCAG i ADA!

Jak widać na stronie demonstracyjnej, wdrożyliśmy wiele funkcji, które z pewnością Cię zainteresują i przyciągną uwagę odwiedzających witrynę.

Najważniejsze z nich to:

  • Elementy menu
  • Dostosowania dostępności
  • Prezentacja slajdów
  • Usługi wyświetlane w formie zakładek
  • Sekcja "O nas"
  • Sekcja referencji
  • Przyjazny formularz kontaktowy

Zobacz demo motywu Eco Energy

Dowiedz się więcej

Eco Energy motyw dla WordPress