Promocja lato 2021
środa, 22 kwietnia 2020 13:41

Integracja Google Structured Data z DJ-Classifieds

Witryna Tassos.gr wydała aktualizację komponentu Google Structured Data 4.5.0. Wersja zawiera obsługę dla rozszerzenia DJ-Classifieds.

Google Structured Data poprawia wygląd Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google, dodając znaczniki strukturalne schematu, które wpływają na lepsze SEO Twojej witryny.

Integracja z DJ-Classifieds

Google Structured Data jest zintegrowane z komponentem DJ Classifieds i umożliwia to dodawanie danych strukturalnych, a zwłaszcza typu zawartości ogłoszenia, do stron DJ Classifieds.

DJ-Classifieds znajduje się na liście dostępnych integracji, które można znaleźć w zapleczu komponentu w opcjach konfiguracji (zakładka Integrations).

Uruchom integrację DJ-Classifieds

Po wybraniu „Product Content Type” i integracji DJ Classifieds będziesz mógł:

  • Mapować właściwości ogłoszenia za pomocą „Page options”, „Meta Properties”, „Site info” i innych opcji.
  • Wybierać strony, na których mają być generowane dane strukturalne.

Dane strukturalne będą generowane domyślnie na wszystkich ogłoszeniach DJ-Classifieds. Możesz jednak użyć dostępnych reguł publikowania, aby kierować na określone strony, w tym tylko ogłoszenia DJ-Classifieds lub wszystkie ogłoszenia przypisane do określonych kategorii DJ-Classifieds.

Dodatkowa integracja dla komponentu DJ-Reviews

Wszystkie opinie i recenzje ogłoszeń DJ-Classifieds można również automatycznie dodawać do generowanych danych strukturalnych. Integracja z DJ-Reviews działa tylko wtedy, gdy komponent jest używany wraz z DJ-Classifieds jako jego integralna część.

Integracja z rozszerzeniem DJ-Catalog2

Należy wspomnieć, że już w 2019 roku dodano integrację z rozszerzeniem DJ-Catalog2. Dane strukturalne Google współpracują z komponentem DJ-Catalog2 i jego produktami.

Ta integracja działa w podobny sposób, jak opisano powyżej dla przykładu DJ-Classifieds.

Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Jak dodać dane strukturalne do DJ-Catalog2

Dowiedz się więcej