poniedziałek, 11 grudnia 2017 17:11

utworz sklep internetowy

Jeśli zależy Ci na stworzeniu biznesu internetowego, budowa sklepu online jest właściwym wyborem.

Stworzenie w pełni profesjonalnej i nowoczesnej witryny typu ecommerce wymaga skupienia się na takich aspektach jak projekt graficzny, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Dzięki tanim i przydatnym rozwiązaniom, takim jak szablony Joomla, możesz szybko osiągnąć swój cel i to bez dużych wydatków.

Oto nasza sugestia, jak zbudować sklep internetowy oraz kilka podstawowych informacji, które warto poznać przed rozpoczęciem swojej przygody ze sprzedażą produktów w sieci.

Jak utworzyć sklep internetowy Joomla?

Zanim zaczniesz tworzyć sklep internetowy i wstawiać produkty na sprzedaż, potrzebujesz gotowej strony internetowej.

Polecamy korzystanie z systemu CMS Joomla, który jest bardzo popularnym na całym świecie, znanym systemem zarządzania treścią, pozwalającym w łatwy sposób zbudować stronę internetową i nią zarządzać.

Najłatwiejszym sposobem na stworzenie nowoczesnego sklepu jest użycie szablonu sklepu internetowego Joomla opartego o komponent VirtueMart/J2Store/Hikashop (a niedługo także DJ-Catalog2!).

Szablony te uwzględniają cały aspekt graficzny i funkcjonalność e commerce, umożliwiając szybkie uruchomienie witryny. Kupując szablon e-commerce Joomla, otrzymujesz w zasadzie kompletne i gotowe rozwiązanie.

Doskonałym aspektem Joomla jest ogromna różnorodność opcji projektowania stron internetowych, dzięki wykorzystaniu szablonów.Istnieje wiele templatek oferujących funkcje e-commerce, które można łatwo dopasować do konkretnej kategorii.

Przykłady szablonów opartych na VirtueMart:

virtuemart themes

virtuemart-2 themes

virtuemart-3 themes

Przykład szablonu opartego na HikaShop

hikashop theme

Przykład szablonu opartego na J2Store

j2store theme

Posiadamy spory wybór szablonów przeznaczonych dla różnych kategorii/branż z wbudowanym komponentem dla sklepu internetowego.

Każda templatka jest wielozadaniowa, tzn. że oprócz tytułowego przeznaczenia może świetnie się sprawdzić dla innych kategorii. Jest to możliwe dzięki rozbudowanym funkcjom personalizacyjnym.

Każdy szablon posiada również narzędzia ułatwiające modyfikację kolorów, układu strony czy np. czcionek i dzięki temu łatwo dostosować wygląd do własnych potrzeb.

Framework EF4 wbudowany w większości szablonów zapewnia mnóstwo przydatnych opcji możliwych do skonfigurowania.

Zarówno wszystkie templatki z naszej kolekcji jak i wszystkie użyte w nich rozszerzenia są w pełni responsywne.Oznacza to że strona dostosowuje się do urządzeń z wszelkimi rozmiarami wyświetlaczy (od dużych monitorów do małych smartfonów).

Wykorzystując nasze szablony łatwo jest zbudować internetowy sklep meblowy, sklep z ubraniami, sklep z elektroniką, sklep z ekologiczną żywnością, sklep z artykułami szkolnymi czy nawet sprzedawać produkty farmakologiczne. Nie ma żadnych granic względem tego jaką gałęzią handlu się zajmujesz.

Polecamy zapoznanie się z całą kategorią szablonów ecommerce. Większość produktów jest oparta na popularnych dodatkach VirtueMart/J2Store/Hikashop. Dla szablonów opartych na komponencie VirtueMart można łatwo zainstalować spolszczenie VirtueMart pl.

Nie możemy zapomnieć o naszym dodatku dla Joomla: DJ-Catalog2, czyli komponencie sprawdzającym się jako rozbudowany katalog produktów dla Joomla, który również będzie oferował również funkcję sklepu internetowego (aktualnie wersja 3.6 Beta do pobrania za darmo dla aktywnych subskrybentów DJ-Catalog2).

Będzie on stanowić idealną alternatywę dla stosowania takich rozwiązań jak VirtueMart Joomla 3.

Więcej o DJ-Catalog2 można dowiedzieć się tutaj.

W naszym portfolio posiadamy kilka przykładów wykonanych projektów sklepów internetowych.

Oto dwa z nich:

  • Cleancut.se - szwedzki sklep internetowy sprzedający noże
  • Chantarelle - sklep internetowy z kategorii uroda

Poza gotowymi rozwiązaniami takimi jak szablony dla Joomla, oferujemy także kompleksowe usługi takie jak "gotowa strona" czy "niestandardowe wdrożenie". Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj. Zapraszamy do kontaktu.