środa, 30 sierpnia 2017 10:39

joomladay-poland-2017

Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy jednym ze sponsorów Joomla Day Polska, konferencji, która odbędzie się w tym roku w Szczecinie, w dniach 23-24 września.

JoomlaDay to coroczne spotkanie fanów systemu Joomla, twórców stron internetowych, administratorów stron i zwykłych użytkowników Joomla.

W tym roku, można spodziewać się od 35 do 40 prezentacji - każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Jak zwykle, główne tematy będą poświęcone Joomli, ale znajdzie się również czas dla wątków związanych z bezpieczeństwem w sieci, zarządzaniem oraz dodatkami czy programowaniem.

Na pewno pojawi się kwestia tworzenia stron bardziej dostępnymi (WCAG 2.0).

Podczas JoomlaDay Polska pojawią się specjaliści z całej Polski, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniami i pasją.

Tematy bedą ciekawe zarówno dla starych wyjadaczy jak i nowych użytkowników Joomli. Takie spotkanie to świetna okazja by poznać wiele ciekawych osób ze środowiska Joomla.

Na konferencji swoje prezentacje wygłoszą również reprezentanci ekipy Joomla-Monster:

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Jeżeli oczekujesz przyjaznej atmosfery, oraz okazji aby uzupełnić swoją wiedzą, umiejętnośći oraz rozwinąć kontakty to nie zawiedziesz się.

Więcej informacji o konferencji Joomla Day Polska 2017 znajdziesz tutaj.

 

Rozszerzenia do Joomla

DJ-Catalog2, DJ-Classifieds, DJ-MediaTools, DJ-ImageSlider, DJ-Menu, DJ-Multitreemenu, DJ-VMPageBreak, DJ-Flyer, DJ-TabGenerator, DJ-Likebox

Prezentacje szablonów

Zobacz nasze templatki na YouTube! Dynamiczne animacje prezentujące możliwości szablonów i zastosowanych w wersjach demonstracyjnych komponentów do Joomla.

Pomoc

Dokumentacja, odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Video tutoriale.