środa, 19 września 2018 10:37

JoomlaDay Polska 2018

Po raz kolejny jesteśmy dumnym sponsorem Joomla Day Polska. Jest nam niezmiernie miło być częścią tej imprezy, która w tym roku odbędzie się w Krakowie, w dniach 13-14 października.

Czym jest JoomlaDay?

To doroczne spotkanie użytkowników systemu zarządzania treścią - Joomla! Podczas konferencji można spotkać wielu przedsiębiorców, programistów, grafików, administratorów i inne osoby zainteresowane systemem Joomla.

Udział w konferencji to świetny sposób na bliższe spotkanie z Joomla, nawiązania kontaktów, spotkania znajomych, promocji strony internetowej czy własnych produktów, nabycia wiedzy, doświadczenia oraz bycia częścią społeczności.

W tym roku, planowane jest wiele prezentacji oraz warsztatów. Oczywiście tematyka będzie obracać się wokół Joomli, ale nie zabraknie wątków takich jak: Optymalizacja szybkości działania strony internetowej, Certyfikat SSL - nagłówki bezpieczeństwa, RODO i wiele innych.

Jesteśmy przekonani, że po raz kolejny konferencja będzie ciekawa zarówno dla doświadczonych użytkowników jak i świeżych , dopiero zaczynających przygodę z Joomla.

Z naszej strony prezentacje poprowadzi Andrzej Herzberg:

Dodatkowo przygotowaliśmy warsztaty na temat: Sklep internetowy w praktyce, wdrożenie i optymalizacja (elementy SEO, wersje mobilne).

Gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału!

Dowiedz się więcej o konferencji Joomla Day Polska 2018.