poniedziałek, 07 sierpnia 2017 15:30

najpopularniejsze kategorie

Jak pewnie większość użytkowników wie, zjawisko portali ogłoszeniowych jest obecnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się typów stron internetowych.

Portale ogłoszeniowe zazwyczaj prezentuja olbrzymią liczbę różnego typu ogłoszeń podzielonych na kategorie tematyczne.

Możemy trafić na takie kategorie jak jak: samochody, nieruchomości, praca, usługi, ogłoszenia towarzyskie oraz wiele innych. 

Niedawno przygotowaliśmy artykuł poświęcony temu zagadnieniu. Można dowiedzieć się z niego jak obecnie przedstawia się wartość ogłoszeń online, dlaczego portale ogłoszeniowe są tak popularne a przede wszystkim skupiamy się na kwestii najbardziej popularnych typów ogłoszeń w internecie.

Przeprowadziliśmy badania i ich rezultatem są wnioski, na które warto zwrócić uwagę, jeżeli ma się zamiar stworzenia czy rozwijania własnego portalu.

Gorąco zachęcamy do lektury - artykuł można znaleźć tutaj.

 

Rozszerzenia do Joomla

DJ-Catalog2, DJ-Classifieds, DJ-MediaTools, DJ-ImageSlider, DJ-Menu, DJ-Multitreemenu, DJ-VMPageBreak, DJ-Flyer, DJ-TabGenerator, DJ-Likebox

Prezentacje szablonów

Zobacz nasze templatki na YouTube! Dynamiczne animacje prezentujące możliwości szablonów i zastosowanych w wersjach demonstracyjnych komponentów do Joomla.

Pomoc

Dokumentacja, odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Video tutoriale.

mitThanks": "Dziękujemy.", "formHeight": "500px", "screenshot": "no", "captcha": "yes", "url": "https://joomla-monsterpl.freshdesk.com"} );