środa, 18 listopada 2020 14:09

Dodatek MyFatoorah

Wydaliśmy nowy dodatek do płatności w DJ-Classifieds: MyFatoorah. Nasze rozszerzenie ogłoszeniowe dla Joomla działa teraz z 26 bezpłatnymi dodatkami płatności.

Dodatek płatności MyFatoorah

MyFatoorah to jeden z wiodących systemów płatności mobilnych w Kuwejcie, umożliwiający firmom internetowym integrację bramek płatności online, które doskonale działają również na stronach internetowych i urządzeniach mobilnych. Myfatoorah rozpoczęło działalność w 2014 roku z myślą o obsłudze klientów.

Instalacja i konfiguracja

Najpierw należy zainstalować dodatek, włączyć go, a następnie można otworzyć ustawienia.Należy pamiętać, że do prawidłowego działania dodatku płatności wymagane jest podanie API key ze swojego konta na stronie MyFatoorah.

Po udanej instalacji i konfiguracji metoda płatnicza będzie widoczna dla użytkowników gotowych płacić za dodawanie ogłoszeń, punkty i inne czynności w komponencie DJ-Classifieds.

MyFatoorah

Przeczytaj, jak skonfigurować wtyczkę płatności MY Fatoorah dla DJ-Classifieds

Ta metoda płatnicza jest dostępna dla wszystkich aktywnych subskrybentów DJ-Classifieds za darmo i można ją pobrać bezpłatnie z sekcji pobierania. POBIERZ - DJ-Classifieds MyFatoorah metoda płatności.

Więcej informacji:

Na stronie DJ-Extensions, poza DJ-Classifieds znajdziesz także inne rozszerzenia dla Joomla. Zwiększ potencjał i możliwości swojej strony internetowej.