wtorek, 02 kwietnia 2019 16:03

nieogranc

Na stronie DJ-Extensions pojawiły się zaktualizowane plany dla deweloperów i możliwe jest korzystanie z nieograniczonej liczby licencji!

Wcześniej w ofercie były plany z 5,10 lub 15 licencjami dla każdego rozszerzenia DJ-Extensions, które było dostępne w planach deweloperskich. Teraz możesz używać kluczy dla nieograniczonej liczby stron!

Uzyskaj plan deweloperski z nieograniczoną liczbą licencji, korzystając z wygodnego przycisku generatora licencji.

Nowe ceny są niższe niż poprzednio, więc jest to świetna okazja, jeśli potrzebujesz wielu licencji dla jednego rozszerzenia.

Dodatkowo niedawno wprowadzono plan Unlimited Plus ze wszystkimi rozszerzeniami w jednym pakiecie, który zapewnia również obsługę generatora licencji.

Po uzyskaniu planu dewelopera możesz kliknąć „Generate new license” na swoim koncie DJ-Extensions, a pojawi się nowa licencja. Skopiuj to i wklej w projektach swoich klientów, a skorzystasz z automatycznych aktualizacji na wszystkich stronach, którymi zarządzasz.

dj-tabs-developer

Lista dostępnych planów jest widoczna tutaj:

Plany dla deweloperów

(Jeśli masz aktywną subskrypcję któregokolwiek z planów deweloperskich, skontaktuj się z nami, a my udostępnimy Ci nieograniczoną funkcję w Twoim planie).

Czym są plany dla deweloperów

To plany przeznaczone dla użytkowników, którzy potrzebują większej liczby kluczy licencyjnych dla rozszerzeń.

W tej chwili są dostępne plany deweloperskie dla następujących rozszerzeń Joomla:

  • DJ-Classifieds
  • DJ-Catalog2
  • DJ-MediaTools
  • DJ-Tabs
  • DJ-MegaMenu
  • DJ-Reviews
  • DJ-Messages

Wszystkie subskrypcje rozpoczynają się w momencie zakupu i są aktywne przez 1 rok.

Jeśli szukasz dostępu do wszystkich rozszerzeń z nieograniczonymi kluczami licencyjnymi - sprawdź plan Unlimited Plus (299 USD).