środa, 07 lutego 2018 00:00

0586

Sprawdź możliwości nowej aplikacji dla DJ-Classifieds - Offers (Oferty).

Aplikacja ta daje możliwość zainteresowanym ogłoszeniem negocjowania ceny w interfejsie DJ-Classifieds przez proponowanie innej kwoty i/lub usługi/przedmiotu niż oryginalnie oczekiwana przez ogłoszeniodawcę. Umożliwia też prowadzenie innego rodzaju portalu ogłoszniowego - poszukiwanie ofert na wykonanie usługi.

Oferta nie musi być wyłącznie pieniężna. Może to być na przykład propozycja wymiany jakiegoś przedmiotu lub wykonania usługi.

Oferty są widoczne tylko dla ogłoszeniodawcy i nie są prezentowane na stronie ogłoszenia, więc tylko ogłoszeniodawca może je zobaczyć i zdecydować, którą ofertę wybrać. Odpowiedź na ofertę (akceptacja lub odrzucenie + komentarz np. dotyczący powodu odrzucenia oferty lub szczegółów dotyczących wykonania zlecenia/odbioru przedmiotu itp.) jest widoczna w panelach użytkowników. 

Możesz również użyć tej Aplikacji, jeśli chcesz publikować oferty pracy lub inny rodzaj ogłoszeń, znaleźć kogoś do wynajęcia itp.

Nowa aplikacja daje zupełnie nowe możliwości prowadzenia portalu ogłoszeniowego lub innego rodzaju witryny. Może być używana na przykład do prowadzenia strony internetowej, gdzie ktoś szuka ofert na usługi (np. "Malowanie domu"), i otrzymuje wiele ofert, z których wybiera tę, która odpowiada mu najbardziej.

Zasadniczo działa to w ten sposób:

oferta-ogłoszenia

Ogłoszeniodawca publikuje ogłoszenie z włączoną opcją otrzymywania ofert (Ogłoszeniodawca może zdecydować, czy chce skorzystać z opcji w swoim ogłoszeniu podczas dodawania lub jego edycji), a potencjalny nabywca może zaproponować alternatywne rozwiązanie poprzez zgłoszenie swojej oferty.

Na przykład: jeśli w ogłoszeniu jest mowa o cenie $20, kupujący może zgłosić swoją ofertę, która opiewa na $10, a dodatkowo proponuje, że może świadczyć usługę za pozostałe $10. Jeśli ogłoszeniodawca wyrazi zgodę na ofertę, może przyjąć ją jako pełną płatność.

Wszystkie działania są potwierdzane przez e-maile oraz w prywatnym obszarze użytkowników.