środa, 05 czerwca 2019 10:51

pe theme elements info

Nowa wtyczka WordPress! Użyj jej, aby szybko uzyskać informacje o panelach bocznych (sidebars) i typach widgetów.

To wtyczka do WordPressa autorstwa PixelEmu, która może być pomocna zarówno dla dla programistów jak i użytkowników nie posiadających wiedzy technicznej. Jeśli masz problem z tonami widżetów na swojej stronie WordPress, użyj tej wtyczki, aby zaoszczędzić cenny czas.

Stworzona została, aby pomóc szybko dostosować zainstalowane witryny demonstracyjne naszych motywów dla WordPress. Powinna jednak działać również w przypadku innych motywów (testowaliśmy ją tylko z domyślnymi motywami WordPress).

Dzięki PE Theme Elements Info otrzymasz informacje o widocznych widżetach nazw paneli bocznych (sidebars) i ich typach, co bardzo pomaga podczas pracy z elementami witryny umieszczonymi za pomocą widgetów.

Wtyczka PE Theme Elements jest bardzo prosta w użyciu.

Jak to wygląda w praktyce?

Małe okienko nad każdym widgetem zawiera informacje o nazwie panelu bocznego i typie widżetu. Na poniższym zrzucie ekranu widget jest umieszczony na panelu bocznym (sidebar): Top2 i należy go szukać po typie: Pe Short Info

pe-theme-elements-info

Teraz możesz sprawdzić każdą lokalizację widgetów i zastąpić użytą, przykładową zawartość swoją własną.

pe-theme-elements-info-2

Poznaj możliwości PE Theme Elements Info

Co powinieneś wiedzieć o PixelEmu?

PixelEmu to siostrzana firma Joomla-Monster i dział odpowiedzialny za motywy i wtyczki dla WordPress.

PixelEmu oferuje uniwersalne, responsywne motywy WordPress, które spełniają wymogi dostępności stron internetowych (WCAG i ADA).

Kolekcja obejmuje wielofunkcyjne motywy WordPress służące do stworzenia stron ogłoszeniowych, bloga, prostych stron biznesowych, stron portfolio, hoteli, blogów kulinarnych itp.

Kilka z naszych szablonów dla Joomla jest także dostępnych w wersji dla systemu WordPress na stronie PixelEmu.

Oprócz motywów możesz również pobrać bezpłatnie wtyczki dla WordPress, które znacznie usprawnią możliwości Twojej strony internetowej.

Popularną wtyczką jest TerraClassifieds czyli darmowa wtyczka ogłoszeniowa dla WordPress. Korzystanie z niej daje duże możliwości w kwestii uruchomienia strony ogłoszeniowej WordPress. Plugin zawiera spory zasób funkcji, które są potrzebne do stworzenia i obsługi portalu ogłoszeniowego.

Dowiedz się więcej