czwartek, 23 sierpnia 2018 15:37

joomla-gallery-videos-presetsZaktualizowany dodatek do tworzenia galerii i pokazu slajdów dla Joomla jest dostępny. Najnowsza wersja 2.12.0 zawiera 22 nowe funkcje i 7 poprawek.

Skupiliśmy się na przede wszystkim na nowych funkcjach. Obejmuje to filmy w slajdach, gotowe ustawienia, filmy w tle, niestandardowe pola artykułów Joomla z albumami, nową bibliotekę lightbox (Photoswipe) oraz więcej nowych funkcji!

Najważniejsze z nich to:

  • Odtwarzaj filmy bezpośrednio w slajdzie! - Istnieje teraz możliwość dodania pełnego odtwarzania wideo bezpośrednio w slajdzie (ze wszystkimi kontrolkami dostępnymi w usłudze streamingu wideo, można również użyć filmów MP4). Funkcja działa we wszystkich dostępnych stabilnych układach albumów (z wyjątkiem eksperymentalnych).
  • Wideo w tle - ta nowa funkcja umożliwia dodanie wideo odtwarzania w tle (zapętlone i wyciszone) do pokazu slajdów, pokazu slajdów z miniaturami, tabulatora i nowoczesnego układu slidera.
  • Presets - funkcja umożliwia zapisanie i ponowne użycie konkretnych ustawień dla różnych albumów DJ-MediaTools.Oznacza to, że możesz skonfigurować ustawienia albumu i zapisać je jako ustawienie wstępne do późniejszego wykorzystania w innych albumach.
  • Niestandardowe pole Joomla z Albumu DJ-MediaTools - Z niestandardową wtyczką pola DJ-MediaTools możesz korzystać z niestandardowych pól w artykułach Joomla z DJ-MediaTools. Korzystanie z pól niestandardowych to świetny sposób na lepszą strukturę treści i łatwość zarządzania przez administratorów witryny.
  • Skrypt lightbox Photoswipe - dostępny jest nowy typ lightbox / modal / popup - Photoswipe. Ten nowy typ lightbox jest idealny do albumów zdjęć na urządzenia mobilne. Wybierz, jeśli Twój album jest zrobiony z obrazków i chcesz mieć lepszą kontrolę nad galerią na tablety, telefony itp.

Dowiedz się więcej na temat najnowszej wersji dodatku DJ-MediaTools z oryginalnego artykułu w języku angielskim.