poniedziałek, 11 stycznia 2021 16:31

Aktualizacja quickstart dla DJ-ClassifiedsCałkiem niedawno premierą miałą wersja 3.8 komponentu DJ-Classifieds. Teraz zaktualizowaliśmy również pakiety Quickstart dla tego rozszerzenia.

Czym jest Quickstart?

Pakiet Quickstart jest kopią 1: 1 naszej witryny demonstracyjnej z wszystkimi kategoriami i produktami demonstracyjnymi. Po zainstalowaniu otrzymasz kopię 1:1 naszej konfiguracji demonstracyjnej.

Wszyscy aktywni subskrybenci planów DJ-Classifieds wraz z Quickstart mogą pobrać najnowszy pakiet z sekcji "Downloads" na stronie DJ-Extensions.

Zaktualizowane pakiety Quickstart

Pakiety zawierają najnowszą wersję Joomla 3.9.23, DJ-MegaMenu light 4.0.1, EF4 Joomla Monster Framework 4.9.4 i najnowszą wersję DJ-Classifieds 3.8

Zaktualizowane pakiety to:

  • Pakiet Quickstart demo (czysty motyw + szablon JM Services)

Ten przewodnik zawiera najnowszą wersję DJ-Classifieds i szablon JM-Services od Joomla-Monster wraz z motywem dla DJ-Classifieds o nazwie „Clean”

  • Pakiet Quickstart demo (dedykowany motyw + szablon JM)

Jest to instalator Quickstart z wersji demonstracyjnej z dedykowaną stylizacją szablonu Joomla-Monster dla DJ-Classifieds.

Zmiana w cenniku! Możesz teraz nabyć pakiet DJ-Classifieds wraz z wszystkimi aplikacjami i Quickstartami na 12 miesięcy za $180.

Wygląd wersji demo

Zaktualizowane demo DJ-Classifieds

Strona demonstracyjna prezentuje teraz funkcje pól zależnych. Odwiedzający stronę demo mogą z niej korzystać w tylko w funkcji wyszukiwania, ponieważ nie ma możliwości dodawania ogłoszeń.

DJ-Classifieds 3.8 demo

Zobacz demo

Jeśli jesteś aktywnym subskrybentem DJ-Classifieds (dowolny plan) i chcesz uzyskać dostęp do Quickstarts (obecnie dostępne są dwie wersje), skontaktuj się z nami, abyśmy mogli to zorganizować.

Po zakupie jednego z planów dostarczonych z pakietem Quickstart dla DJ-Classifieds uzyskasz dostęp do paczek instalacyjnych.

Teraz możesz osiągnąć taki sam efekt, jak w naszym demo. Pakiet instalacyjny można łatwo zainstalować tak jak zwykłą instalację Joomla.

Zobacz jak zainstalować pakiet Quickstart dla DJ-Classifieds